Porozumienie o współpracy z Gnieźnieńską Szkołą Wyższą Milenium

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Porozumienie o współpracy z Gnieźnieńską Szkołą Wyższą Milenium

11.06.2021 @ 08:00 - 17:00

Niezmiernie miło nam poinformować, iż Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu zawarł porozumienie o współpracy z Gnieźnieńską Szkołą Wyższą Milenium. Dokument został podpisany 25 maja 2021 r. przez Dziekana filii Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium w Wągrowcu dr Mykolę Orlykovskyiego oraz Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Wągrowcu Zbigniewa Smolińskiego.

 

Zakres współpracy pomiędzy obiema instytucjami edukacyjnymi jest naprawdę szeroki i będzie przebiegał wielotorowo. Uczelnia zobowiązała się do wsparcia edukacyjnego w zakresie zajęć dla uczniów, materiałów edukacyjnych oraz do wsparcia kadrowego i koncepcyjnego, obejmie także patronatem najważniejsze wydarzenia organizowane w szkole. Oczywiście również uczelnia spodziewa się efektów porozumienia – chociażby promocji wśród maturzystów z kolejnych roczników. Tradycyjnie Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium jest jednym z miejsc wyboru studiów wśród absolwentów wągrowieckiego zespołu szkół średnich.

Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Wągrowcu mogą spodziewać się szerokiego wsparcia edukacyjnego ze strony Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium, z której filią szkoła współdzieli kompleks przy ul. Kcyńskiej 48. Porozumienie o współpracy oznacza dla uczniów jeszcze lepszy dostęp do zasobów edukacyjnych i naukowych Uczelni. Gnieźnieńska placówka oferuje niestacjonarne studia I stopnia na niezwykle praktycznych kierunkach jak Pedagogika i Zarządzanie, a także studia II stopnia i studia podyplomowe.

Podpisane porozumienie ma charakter bezterminowy i już niebawem będzie można spodziewać się pierwszych wymiernych efektów działań.

Details

Date:
11.06.2021
Time:
08:00 - 17:00
Event Categories:
,