Spotkania rodziców z wychowawcami klas I odbędą się 27 listopada 2019 r.(środa) o godzinie 16.30
KLASA | WYCHOWAWCA | SALA | |
I Te | technik ekonomista | Witold Wolański | 101 |
I Tf | technik fotografii i multimediów | Witold Krystkowiak | 103 |
I Tuf | technik usług fryzjerskich | Ewelina Wesołowska | 102 |
I Tż | technik żywienia i usług gastronomicznych | Monika Balcerzak | 106 |
I Ti | technik informatyk | Kazimierz Rybczyński | 117 |
I Tl1 | technik logistyk | Agata Jamroży | 116 |
I Tl2 | technik logistyk | Łukasz Rybak | 8 |
I Tma | technik mechatronik /architektura krajobrazu | Barbara Tadeusz – Budnik | 115 |
I bs1 | wielozawodowa | Joanna Wesołowska | 113 |
I bs2 | wielozawodowa | Agnieszka Zych | 210 |
I bs3 | wielozawodowa | Małgorzata Pawlak | 219 |
I bs4 | wielozawodowa | Przemysław Arendt | 220 |
I Ti5 | technik informatyk | Tomasz Tramowski | 212 |
I Tm5 | technik mechatronik | Katarzyna Trzęsimiech | 214 |
I Tl5 | technik logistyk | Mariusz Andryszak | 228 |
I Tf5 | technik fotografii i multimediów | Paulina Pankowska | 226 |
I Tż5 | technik żywienia i usług gastronomicznych/technik usług fryzjerskich | Joanna Lorc | 20.11.2019,17.00,s.226 |
I Tg5 | technik grafiki i poligrafii cyfrowej/handlowiec | Emilia Paradowska | 227 |
I b1 | wielozawodowa | Emilia Walewska-Szyjka | 26.11.2019, godz.16.00 |
I b2 | wielozawodowa | Waldemar Bocheński | świetlica |
I b3 | wielozawodowa | Maja Denisewicz | 233 |
I b4 | wielozawodowa | Aleksandra Tabaka-Hoffmann | 234 |
I b5 | wielozawodowa | Łukasz Mendel | 222 |
Spotkania rodziców z wychowawcami klas II i III odbędą się 27 listopada 2019 r. (środa)o godzinie 17.30
KLASA | WYCHOWAWCA | SALA | |
II Tl | technik logistyk | Iwona Grabowska | 219 |
II Tż | technik żywienia i usług gastronomicznych | Beata Klapiszewska- Kaźmierczak | 106 |
II Tfh | technik fotografii i multimediów/technik handlowiec | Jarosław Peksa | 228 |
II Ti | technik informatyk | Magdalena Wekwert | 105 godz.17.00 |
II Tf | technik usług fryzjerskich | Honorata Kapałczyńska | 116 |
II Tmp | technik mechatronik/ technik pojazdów samochodowych | Piotr Nogalski | 215 |
II Te | technik ekonomista | Monika Janas – Cieszyńska | 103 |
II bs1 | wielozawodowa | Iwona Grochulska | 112 |
II bs2 | wielozawodowa | Marcin Bielecki | świetlica |
II bs3 | wielozawodowa | Agnieszka Hoffman | 115 |
II bs4 | wielozawodowa | Robert Burdelski | 117 |
III TL 1 | technik logistyk | Arleta Szwedek | 8 |
III TL 2 | technik logistyk | Magdalena Wojtasiak – Kozica | 222 |
III Tż | technik żywienia i usług gastronomicznych | Robert Woźniak | 26.11.2019,16.00, s.220 |
III Tuf | technik usług fryzjerskich/fototechnik | Marta Jeneralczyk | 234 |
III Ti | technik informatyk | Alicja Kotarba | 227 |
III Tm | technik mechatronik | Anna Palluth | 10 |
III Te | technik ekonomista | Marzena Smolińska | 26.11.2019, 16.00 s.226 |
III Tph | technik pojazdów samochodowych/technik handlowiec | Przemysław Skrentny | 211 |
III bs1 | wielozawodowa | Joanna Cyganek | 13 |
III bs2 | wielozawodowa | Ewa Bonowska | 221 |
III bs3 | wielozawodowa | Danuta Białecka | 104 |
III bs4 | wielozawodowa | Teresa Stachowiak | 233 |
III bs5 | wielozawodowa | Artur Suski | 212 |
IIIbs6 | wielozawodowa | Władysław Bresinski | 102 |