7 marca 2020 roku w Poznaniu odbyła się 26. edycja ogólnopolskiego  konkursu dla młodych projektantów i fryzjerów „Mała Pętelka”.

Z radością przyjęliśmy wiadomość, że uczennica naszej szkoły, Kaja Dalke, otrzymała wyróżnienie w kategorii  Fryzura awangardowa.

Kai serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w realizowaniu pasji, jaką jest dla niej fryzjerstwo:)

Patrycja Szczepańska z klasy II Tfh sprawiła sobie piękny prezent z okazji Dnia Kobiet.

8 marca 2018r. zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie “Mała Pętelka” w kategorii fryzura awangardowa, o temacie “Feeria barw – inspiracje malarstwem”.

W XXIV edycji konkursu, organizowanego przez Zespół Szkół Odzieżowych w Poznaniu, prezentowało fryzury ponad 50 adeptów sztuki fryzjerskiej z całej Polski. Naszą szkołę dzielnie reprezentowały następujące uczennice wraz z modelkami:

Patrycja Szczepańska z modelką Pauliną Haremzą (kl. II Tfh)

Natalia Nowicka (kl. II Tfh) z modelką Aleksandrą Dereszyńską (kl. II w2)

Dominika Przybylska z modelką Katarzyną Ignaszewską (kl. I Tuf)

W czwartek, 16 marca 2017r. w Zespole Szkół Odzieżowych im. Władysława Reymonta w Poznaniu odbył się Konkurs dla Młodych Krawców i Projektantów im. Małgorzaty Zaręby – XXIII edycja „MAŁA PĘTELKA”.

Konkurs odbył się w 2 kategoriach:

• ubiór
  • fryzura

Tegoroczne tematy konkursu to:

„ Pomiędzy … ” ( czym a czym – zdecyduj sam)

„ Architektoniczne konstrukcje”

Uczennice reprezentujące naszą szkołę w konkursie:

• Marta Bączkowska z kl. II Tmf – modelka Natalia Chołody z kl.II Tmf
  • Magdalena Komasa z kl. II Tmf- modelka Milena Kolińska z kl. III Tfż
  • Patrycja Szczepańska z kl.I Tfh- modelka Natalia Nowicka z kl.I Tfh

Uczennica Marta Bączkowska zdobyła III miejsce w kategorii – fryzura użytkowa pod tytułem: „ ROMANTYCZNE FANTAZJE.