Plan spotkań informacyjnych dla rodziców i opiekunów prawnych uczniów.
Klasy pierwsze technikum – godz. 16:30 AULA SZKOLNA- spotkanie z Dyrekcją szkoły, pedagogiem szkolnym oraz prelekcja dla Rodziców na temat: „Portal- ucieczka w pustkę” prowadzona przez socjologa i Zawodowego Kuratora Sądowego- pana Krzysztofa Drewicza. Następnie rodzice uczniów wraz z wychowawcami udadzą się do sal na ciąg dalszy zebrań.
I Tl 1- technik logistyk, Arleta Szwedek – 101
I Tl 2 – technik logistyk, Magdalena Wojtasiak- Kozica -115
I Tż – technik żywienia i usług gastronomicznych, Robert Woźniak – 219
I Tuf – technik usług fryzjerskich/fototechnik, Marta Jeneralczyk – 106
I Ti – technik informatyk, Alicja Kotarba -105
I Tm – technik mechatronik, Anna Palluth – 116
I Te – technik ekonomista, Marzena Smolińska – 226
I Tph – technik pojazdów samochodowych/technik handlowiec, Przemysław Skrentny – 211
Klasy pierwsze Szkoły Branżowej I stopnia – godz. 17:30 AULA SZKOLNA- spotkanie z Dyrekcją szkoły, pedagogiem szkolnym oraz prelekcja dla Rodziców na temat: „Portal- ucieczka w pustkę” prowadzona przez socjologa i Zawodowego Kuratora Sądowego – pana Krzysztofa Drewicza. Następnie rodzice uczniów wraz z wychowawcami udadzą się do sal na ciąg dalszy zebrań.
I bs1 – wielozawodowa, Joanna Cyganek -228
I bs2 – wielozawodowa, Ewa Bonowska – 227
I bs3 – wielozawodowa, Danuta Białecka – 215
I bs4 – wielozawodowa, Teresa Stachowiak – 212
I bs5 – wielozawodowa, Artur Suski – 221
I bs6 – wielozawodowa, Władysław Bresiński -103
Klasy drugie, trzecie i czwarte technikum i zasadniczej szkoły zawodowej- spotkanie z wychowawcami w klasach o godz. 16:30
II Tfh – technik usług fryzjerskich/ technik handlowiec, Bartosz Kozdęba -211
II Ti – technik informatyk, Kamila Skibińska-Leszczyńska -210
II Tla -technik logistyk / technik architektury krajobrazu, Izabella Krystkowiak – 103
IITe – technik ekonomista, Emilia Moszyńska – 106
II Tl – technik logistyk, Beata Pawlak – 101
II Tm – technik mechatronik, Krzysztof Janiszewski – 214
II Tż – technik żywienia i usług gastronomicznych, Łukasz Zanto – 213
II w1 – trzyletnia wielozawodowa, Aleksandra Tabaka-Hoffmann – 19
II w2 – trzyletnia wielozawodowa, Waldemar Bocheński – 228
II w3 – trzyletnia wielozawodowa, Przemysław Arendt – 222
II w4 – trzyletnia wielozawodowa, Witold Wolański – 216
II w5 – trzyletnia wielozawodowa, Tomasz Tramowski – 203
II wz1 – wielozawodowa 3-letnia S, Małgorzata Pawlak – 219
III Teh – technik ekonomista/ technik handlowiec, Mariola Nowakowska – 104
III Tf – fototechnik, Paulina Pankowska – 223
III Til – technik informatyk/ technik logistyk, Grażyna Przybył – 115
III Tpa – technik pojazdów sam./architektury krajobrazu, Kamila Hekiert – 227
III Tl – technik logistyk, Mariusz Andryszak – 221
IIITmf – technik mechatronik/ tech. usług fryzjerskich, Kazimierz Rybczyński – 117
III Tż – technik żywienia i usług gastronomicznych, Katarzyna Kuczerepa-Budzyńska – 238
III wz1 – wielozawodowa 3-letnia S, Iwona Grochulska – 8
III w1 – trzyletnia wielozawodowa, Agnieszka Hoffmann – 114
III w2 – trzyletnia wielozawodowa, Marcin Bielecki- 113
III w3 – trzyletnia wielozawodowa, Aleksandra Arendt – 112
III w4 – trzyletnia wielozawodowa, Beata Klapiszewska-Kaźmierczak – 116
IV Tia – technik informatyk/ tech.architektury krajobrazu, Jan Bentkowski – 102
IV Tuf/ż – technik usług fryzjerskich/ fototechnik/ technik żywienia, Honorata Kapałczyńska – 226
IV Tm – technik mechatronik, Piotr Nogalski – 215
IV Tl – technik logistyk, Agnieszka Nowak – 10
IV Tpe – technik pojazdów samochodowych/ technik ekonomista, Barbara Tadeusz-Budnik – 220
IV Tż – technik żywienia i usług gastronomicznych, Magdalena Wekwert – 105
O 18:00 w świetlicy szkolnej spotkanie z przedstawicielami Rady Rodziców.