Dlaczego Giganci?

„Jesteśmy dla Was! Jesteśmy z Wami!
Budujemy przyszłość i innowacyjność!”


WIEDZA

Najcenniejsza wartość, którą przekaże Wam nasza szkoła. W ZS1 wiedza jest towarem najwyższej jakości, ponieważ  przekazywana jest przez doskonale  wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną.

Andrzej:Wiedza zdobyta w ZS1 pozwoliła mi poszerzyć swoje horyzonty,rozwijać zainteresowania, ale przede wszystkim pomaga mi w podejmowaniu najważniejszych decyzji.


KARIERA

Szkoła oferuje największą i najbogatszą bazę dydaktyczną w powiecie, posiadamy znakomite przygotowanie merytoryczne, ale także nowoczesne pracownie przystosowane do nauki zawodu.

Filip: Wiąże karierę z zawodem informatyka, a tutaj mam szansę rozwoju. Praktyki zawodowe oraz udział w programie „czas zawodowców” to był strzał w „10”!


KLIMAT

To tutaj poznasz przyjaciół, z którymi spędzisz niezapomniane chwile, a Dyrekcja, pedagodzy, nauczyciele i pracownicy szkoły dzięki życzliwemu i profesjonalnemu podejściu, stworzą przyjazną atmosferę- miejsce, do którego będziesz chciał wracać!

Wiktoria: Klimat u Gigantów- rewelacja! Ludzie są tutaj mili i towarzyscy. Chodzenie do tej szkoły to czysta przyjemność.

 


ŻYCIE GIGANTA

W ZS1 poświęcisz swój czas nie tylko na naukę, ale także  na rozrywkę i pasję. Jesteś urodzonym organizatorem, wolontariuszem, artystą, działaczem? – Świetnie!!! Wykorzystaj swoje zdolności razem z nami. Nowoczesne i indywidualne podejście do ucznia to nasza dewiza.

Jacek: Życie w szkole jest intensywne i pełne przygód. Cieszę się, że wybrałem tę szkołę, ponieważ poza tym, że zdobywam cenną wiedzę, mogę rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Przemysław: Odkąd uczę się w ZS1 przeprowadzono wiele akcji mających na celu niesienie pomocy ludziom będącym w potrzebie. Sam jako wolontariusz, aktywnie uczestniczę w tych przedsięwzięciach- dopiero teraz widzę, ile radości daje mi niesienie pomocy drugiemu człowiekowi. Naprawdę- Warto pomagać!!!


SPORT

W naszej szkole działa wiele sekcji sportowych. Nasi sportowcy regularnie odnoszą sukcesy w postaci nagród i prestiżowych wyróżnień dla szkoły.

Ola:  Sport to moja pasja, która daje mi energię do życia, pewność siebie i otwartość na świat. Nie wyobrażam sobie mojego życia bez sportu, cieszę się, że w ZS1  są ludzie, którzy podzielają moją pasję.