Osiągniecia sportowe

• W naszych murach kształcą się złoci medaliści Mistrzostw Polski w piłce ręcznej, złoci medaliści w piłce nożnej oraz srebrni medaliści województwa w piłce nożnej halowej!
  • Dodatkowo możemy poszczycić się MISTRZEM WIELKOPOLSKI WZLA w biegu na 100m oraz MISTRZEM POLSKI w biegu na 200m
  • Nasi uczniowie już dziesiąty rok z rzędu zdobyli MISTRZOSTWO WIELKOPOLSKI w piłce ręcznej oraz trzykrotnie byli medalistami MISTRZOSTW POLSKI w piłce ręcznej zajmując kolejno I, II, III miejsce.
Wielki sukces naszej GIGANTYCZNEJ młodzieży !!!

5 czerwca 2018 roku odbyła się XVII Spartakiada Powiatowa Szkół Ponadgimnazjalnych, Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Publicznych Powiatu Wągrowieckiego.

XIX LICEALIADA – Piłka Siatkowa Plażowa dziewcząt i chłopców

17 maja 2018 roku w Gołańczy odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Plażowej.

Sport, ZS nr 1

Turniej Piłki Ręcznej im. Leona Nosili

28.04.2018 roku chłopcy z klasy I Tl wzięli udział w Turnieju Piłki Ręcznej im. Leona Nosili w Poznaniu.

XIX Licealiada – Drużynowe Biegi Przełajowe

W dniu dzisiejszym, 24 kwietnia 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Drużynowych Biegach Przełajowych. Zawody odbyły się w Kobylcu.

Rewelacyjny wynik Mateusza!

W dniu 15 kwietnia 2018 r. w Poznaniu odbyła się XI edycja Poznańskiego Półmaratonu. W wiosennej aurze wybiegło na trasę 12 tysięcy zawodników, a wśród nich uczeń naszej szkoły.

News, Sport, ZS nr 1

XXXIV Regionalny Turniej Piłki Nożnej „SPRAWNI – RAZEM”

10 kwietnia 2018 roku drużyna naszej szkoły zdobyła II miejsce w turnieju Piłki Nożnej na trawie o zasięgu regionalnym „SPRAWNI – RAZEM”.

News, Sport, ZS nr 1

Mistrzostwo Powiatu dla naszej szkoły!

W środę, 28 marca 2018 roku w Kobylcu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Nożnej, rozgrywane w ramach XIX Licealiady. Organizatorem zawodów była nasza szkoła.

Akcje, News, Sport, ZS nr 1

Jesteśmy Mistrzami Powiatu !!!

W piątek, 9 lutego 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Chłopców. Zawody odbyły się w Zespole Szkół w Gołańczy.

XIX LICEALIADA – Piłka Siatkowa Dziewcząt

W czwartek, 8 lutego 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Zawody Odbyły się w Zespole Szkół w Gołańczy.