Osiągniecia sportowe

• W naszych murach kształcą się złoci medaliści Mistrzostw Polski w piłce ręcznej, złoci medaliści w piłce nożnej oraz srebrni medaliści województwa w piłce nożnej halowej!
  • Dodatkowo możemy poszczycić się MISTRZEM WIELKOPOLSKI WZLA w biegu na 100m oraz MISTRZEM POLSKI w biegu na 200m
  • Nasi uczniowie już dziesiąty rok z rzędu zdobyli MISTRZOSTWO WIELKOPOLSKI w piłce ręcznej oraz trzykrotnie byli medalistami MISTRZOSTW POLSKI w piłce ręcznej zajmując kolejno I, II, III miejsce.
Giganci Mistrzami Powiatu

W dniu 8 listopada 2018 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w halowej piłce nożnej, rozrywane w ramach XX Licealiady.

XX Licealiada – Tenis Stołowy Dziewcząt

17 października 2018 roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt.

Mamy złoty medal!

W dniu 16 października 2018 roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego SZS w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców rozgrywanych w ramach „XX Licealiady”.

News, Sport, ZS nr 1

Turniej Warcabowy “Sprawni Razem”

W czwartek, 18 października 2018 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XIV REGIONALNYM TURNIEJU WARCABOWYM  „SPRAWNI RAZEM” w Zespole Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Gębicach.

Dwie złote sztafety !!!

We wtorek, 2 października 2018 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się w Kobylcu. Nasze sztafety zdobyły dwa złote medale!

Dwa złote medale!!!

W piątek, 28 września 2018 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XXV JUBILEUSZOWYCH SIENNEŃSKICH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, których celem jest popularyzacja masowego biegania i zdrowego trybu życia.

News, Sport, ZS nr 1

Mamy Mistrza Wielkopolski w skoku w dal!!!

19 września 2018 roku młodzież naszej szkoły reprezentowała Powiat Wągrowiecki w Mistrzostwach Wielkopolski LZS Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce Juniorów Młodszych, które odbyły się we Wrześni.

News, Sport, ZS nr 1

Wielki sukces naszej GIGANTYCZNEJ młodzieży !!!

5 czerwca 2018 roku odbyła się XVII Spartakiada Powiatowa Szkół Ponadgimnazjalnych, Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Publicznych Powiatu Wągrowieckiego.

XIX LICEALIADA – Piłka Siatkowa Plażowa dziewcząt i chłopców

17 maja 2018 roku w Gołańczy odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Plażowej.

Sport, ZS nr 1