Osiągniecia sportowe

• W naszych murach kształcą się złoci medaliści Mistrzostw Polski w piłce ręcznej, złoci medaliści w piłce nożnej oraz srebrni medaliści województwa w piłce nożnej halowej!
  • Dodatkowo możemy poszczycić się MISTRZEM WIELKOPOLSKI WZLA w biegu na 100m oraz MISTRZEM POLSKI w biegu na 200m
  • Nasi uczniowie już dziesiąty rok z rzędu zdobyli MISTRZOSTWO WIELKOPOLSKI w piłce ręcznej oraz trzykrotnie byli medalistami MISTRZOSTW POLSKI w piłce ręcznej zajmując kolejno I, II, III miejsce.
Finał dla GIGANTÓW !!!

W dniu 21 styczna 2020 roku w Jarocinie odbył się  PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO w Piłce Ręcznej Chłopców rozgrywane w ramach XXI LICEALIADY.

News, Sport, ZS nr 1

ZŁOTO dla GIGANTÓW !!!

W dniu 20 stycznia 2020 roku odbyły się finały Mistrzostw Okręgu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej, rozgrywane w ramach XXI Licealiady. Organizatorem turnieju była nasza szkoła.

XXI LICEALIADA – Piłka Koszykowa Dziewcząt

16 grudnia 2019 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt. Rozgrywanych w ramach XXI Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

XXI LICEALIADA – Piłka koszykowa chłopcy

W dniu 12 grudnia 2019 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Piłkę Koszykową Chłopców.

Srebro dla piłkarek ręcznych

6 grudnia 2019 roku w hali sportowej w Lubaszu, odbyły się Mistrzostwa Rejonu Pilskiego SZS „WIELKOPOLSKA” w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

GIGANCI MISTRZAMI

2 grudnia 2019 roku w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu, spotkały się najlepsze drużyny z rejonu pilskiego w piłce ręcznej. Jak co roku organizatorem turnieju była nasza szkoła.

Licealiada Rejonu Pilskiego

W dniu 28 listopada 2019 roku w Wyrzysku odbyły się Mistrzostwa Rejonu Pilskiego SZS „WIELKOPOLSKA” w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców.

News, Sport, Szkoła dzienna, ZS nr 1

ZŁOTO i SREBRO dla GIGANTÓW!

W dniu 20 listopada 2019 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w  halowej piłce nożnej, rozrywane w ramach XXI Licealiady. Zawody rozgrywane były na parkiecie hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu. Jak co roku organizatorem turnieju była nasza szkoła.

Akcje, News, Sport, ZS nr 1

XXI Licealiada – Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt

W dniu 30 października 2019 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego SZS w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt rozgrywanych w ramach „XXI Licealiady”.

News, Sport, ZS nr 1