Osiągniecia sportowe

• W naszych murach kształcą się złoci medaliści Mistrzostw Polski w piłce ręcznej, złoci medaliści w piłce nożnej oraz srebrni medaliści województwa w piłce nożnej halowej!
  • Dodatkowo możemy poszczycić się MISTRZEM WIELKOPOLSKI WZLA w biegu na 100m oraz MISTRZEM POLSKI w biegu na 200m
  • Nasi uczniowie już dziesiąty rok z rzędu zdobyli MISTRZOSTWO WIELKOPOLSKI w piłce ręcznej oraz trzykrotnie byli medalistami MISTRZOSTW POLSKI w piłce ręcznej zajmując kolejno I, II, III miejsce.
Złote Dziewczyny

W dniu 15 grudnia 2021 roku odbyły się Mistrzostwa Rejonu Pilskiego SZS w Piłce Ręcznej dziewcząt, które rozgrywane były w ramach „XXIII LICEALIADY”.

Akcje, News, Sport, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Testy sprawnościowe do służby w policji i w siłach zbrojnych RP

12 grudnia 2021 r. słuchacze klasy 3 LO2 Liceum Ogólnokształcącego o profilu policyjno – wojskowym naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach sportowych.

Akcje, News, Sport, Szkoła zaoczna, ZS nr 1

Zimowe Zawody Pływackie

W dniu 10 grudnia 2021 roku odbyły się Zimowe Zawody Pływackie Szkół o puchar Burmistrza Miasta Wągrowca, które zostały zorganizowane przez Aquapark i Szkołę Podstawową nr 4 w Wągrowcu.

Akcje, Konkursy, News, Sport, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Srebro dla Gigantów

W czwartek, 2 grudnia 2021 roku w hali sportowej w Wągrowcu, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w FUTSALU, które rozrywane były w ramach „XXIII Licealiady”. Organizatorem zawodów była nasza szkoła.

Giganci Mistrzami Rejonu Pilskiego

1 grudnia 2021 roku odbyły się Mistrzostwa Rejonu Pilskiego SZS w Piłce Ręcznej chłopców rozgrywanych w ramach „XXIII LICEALIADY”.

ZŁOTE DZIEWCZYNY

5 listopada 2021 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego SZS w Piłce Ręcznej dziewcząt rozgrywanych w ramach „XXIII LICEALIADY”.

GIGANCI MISTRZAMI

3 listopada 2021 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego SZS w Piłce Ręcznej chłopców rozgrywanych w ramach „XXIII LICEALIADY”.

„XXIII Licealiada” w Drużynowym Tenisie Stołowym

W dniu 26 i 27 października 2021 roku reprezentacje naszej szkoły wzięły udział w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego SZS w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców rozgrywanych w ramach „XXIII Licealiady”.

Dwie srebrne sztafety!!!

1 października 2021 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego SZS w Sztafetowych Biegach Przełajowych rozgrywanych w ramach „XXIII Licealiady”. Zawody odbyły się w Kobylcu.

Akcje, Konkursy, News, Sport, Szkoła dzienna, ZS nr 1