Osiągniecia sportowe

• W naszych murach kształcą się złoci medaliści Mistrzostw Polski w piłce ręcznej, złoci medaliści w piłce nożnej oraz srebrni medaliści województwa w piłce nożnej halowej!
  • Dodatkowo możemy poszczycić się MISTRZEM WIELKOPOLSKI WZLA w biegu na 100m oraz MISTRZEM POLSKI w biegu na 200m
  • Nasi uczniowie już dziesiąty rok z rzędu zdobyli MISTRZOSTWO WIELKOPOLSKI w piłce ręcznej oraz trzykrotnie byli medalistami MISTRZOSTW POLSKI w piłce ręcznej zajmując kolejno I, II, III miejsce.
Złota i brązowa Sztafeta !!!

2 października 2020 roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego SZS w Sztafetowych Biegach Przełajowych rozgrywanych w ramach „XXII Licealiady”. Zawody odbyły się w Kobylcu.

News, Sport, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Kolejne treningi i walka z przeciwnościami losu!

Drodzy uczniowie, jednoczymy się na zajęciach przede wszystkim online. Kontynuujemy naukę zdalną i walczymy z przeciwnościami losu. Dla zachowania pogody ducha oraz sprawności własnego ciała, zachęcamy do aktywności fizycznej. Pogoda […]

Sport, ZS nr 1

Walczymy z przeciwnościami losu

Drodzy uczniowie, wiemy w jak trudnej sytuacji teraz wszyscy jesteśmy! Jednoczymy się przede wszystkim online. Dla zachowania pogody ducha oraz sprawności własnego ciała, zachęcamy Was do aktywności fizycznej.

Akcje, Sport, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Złoto dla GIGANTÓW!!!

W dniu 20 lutego 2020 r. odbył się Finał Mistrzostw Powiatu Wągrowieckiego XXI LICEALIADY w Piłce Siatkowej dziewcząt, w Gołańczy.

Złoto dla GIGANTÓW!!!

W dniu 18 lutego 2020 roku odbył się Finał Mistrzostw Powiatu Wągrowieckiego XXI LICEALIADY w Piłce Siatkowej Chłopców, który odbył się w Gołańczy.

News, Sport, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Mamy Brąz w Finale Wielkopolski !!!

W dniu 18 lutego 2020 r. w Ostrowie Wlkp. odbyły się Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Piłce Ręcznej chłopców rozgrywane w ramach XXI Licealiady.

Finał dla GIGANTÓW !!!

W dniu 21 styczna 2020 roku w Jarocinie odbył się  PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO w Piłce Ręcznej Chłopców rozgrywane w ramach XXI LICEALIADY.

News, Sport, ZS nr 1

ZŁOTO dla GIGANTÓW !!!

W dniu 20 stycznia 2020 roku odbyły się finały Mistrzostw Okręgu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej, rozgrywane w ramach XXI Licealiady. Organizatorem turnieju była nasza szkoła.

XXI LICEALIADA – Piłka Koszykowa Dziewcząt

16 grudnia 2019 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt. Rozgrywanych w ramach XXI Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.