Osiągniecia sportowe

• W naszych murach kształcą się złoci medaliści Mistrzostw Polski w piłce ręcznej, złoci medaliści w piłce nożnej oraz srebrni medaliści województwa w piłce nożnej halowej!
  • Dodatkowo możemy poszczycić się MISTRZEM WIELKOPOLSKI WZLA w biegu na 100m oraz MISTRZEM POLSKI w biegu na 200m
  • Nasi uczniowie już dziesiąty rok z rzędu zdobyli MISTRZOSTWO WIELKOPOLSKI w piłce ręcznej oraz trzykrotnie byli medalistami MISTRZOSTW POLSKI w piłce ręcznej zajmując kolejno I, II, III miejsce.
XXI Licealiada – Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt

W dniu 30 października 2019 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego SZS w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt rozgrywanych w ramach „XXI Licealiady”.

Dwie złote sztafety !!!

2 października 2019 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się w Kobylcu. Nasze sztafety zdobyły dwa złote medale.

Sport, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Mistrzostwa Wielkopolski LZS Młodzieży Szkolnej

18 września 2019 roku młodzież naszej szkoły reprezentowała Powiat Wągrowiecki w Mistrzostwach Wielkopolski LZS Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce Juniorów Młodszych, które odbyły się we Wrześni.

Sport, ZS nr 1

XV Regionalny Turniej Warcabowy

W czwartek, 24 października 2019 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XV REGIONALNYM TURNIEJU WARCABOWYM  “SPRAWNI RAZEM” w Zespole Szkół im. Kornela Makuszyńskiego, w Gębicach.

Akcje, Konkursy, News, Sport, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Giganci Mistrzami Powiatu w Lekkoatletyce

31 maja 2019 roku odbyła się XVIII Spartakiada Powiatowa Szkół Ponadgimnazjalnych, Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Publicznych Powiatu Wągrowieckiego w Lekkoatletyce. Organizatorem Spartakiady był Powiat Wągrowiecki oraz Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu.

Giganci Mistrzami Wielkopolski!!!

W dniu 17 maja 2019 roku w Kaliszu odbył się Finał Wojewódzki XX Licealiady w Piłce Nożnej.

Podwójne złoto!!!

W dniu 13 maja 2019 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców rozgrywanych w ramach XX Licealiady. Zawody rozgrywane były na piaszczystych boiskach przy Orliku w Gołańczy.

Dwie Złote Drużyny !!!

W dniu dzisiejszym, 29 marca 2019 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego SZS w Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców, rozgrywanych w ramach „XX Licealiady”.

Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w  Piłce Siatkowej Chłopców

Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej Chłopców

W dniu 11 marca 2019 roku odbyły się Mistrzostwa Rejonu Pilskiego SZS „WIELKOPOLSKA” rozgrywanych w ramach XX Licealiady w Piłce Siatkowej Chłopców. Zawody rozgrywane były na hali sportowej PWSZ w Pile.