Osiągniecia sportowe

• W naszych murach kształcą się złoci medaliści Mistrzostw Polski w piłce ręcznej, złoci medaliści w piłce nożnej oraz srebrni medaliści województwa w piłce nożnej halowej!
  • Dodatkowo możemy poszczycić się MISTRZEM WIELKOPOLSKI WZLA w biegu na 100m oraz MISTRZEM POLSKI w biegu na 200m
  • Nasi uczniowie już dziesiąty rok z rzędu zdobyli MISTRZOSTWO WIELKOPOLSKI w piłce ręcznej oraz trzykrotnie byli medalistami MISTRZOSTW POLSKI w piłce ręcznej zajmując kolejno I, II, III miejsce.
Mistrzostwa Rejonu Pilskiego SZS „Wielkopolska” w Piłce Nożnej

W czwartek, 21 kwietna 2022 roku na Orliku w Wągrowcu, odbyły się Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w piłce nożnej, rozrywane w ramach „XXIII Licealiady”. Jak co roku organizatorem zawodów była nasza szkoła.

News, Sport, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Brąz w Finale Wielkopolski!!!

W dniu 30 marca 2022 roku odbyły się Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Piłce Ręcznej chłopców rozgrywane w ramach XXIII Licealiady. Za organizację turnieju odpowiedzialna była nasza szkoła.

Akcje, Konkursy, News, Sport, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Srebro dla Piłkarzy Nożnych!!!

29 marca 2022 roku na Orliku w Wągrowcu, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w piłce nożnej, rozrywane w ramach XXIII Licealiady. Organizatorem zawodów była nasza szkoła.

SREBRO DLA GIGANTÓW !!!

W dniu 24 marca 2022 roku odbyły się Mistrzostwa Rejony Pilskiego SZS „Wielkopolska” w Futsalu rozgrywane w ramach „XXIII Licealiady”.

Drużynowe Biegi Przełajowe

W dniu dzisiejszym, 25 marca 2022 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego SZS w Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców, rozgrywanych w ramach „XXIII Licealiady”.

Akcje, Konkursy, News, Sport, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Półfinał Mistrzostw Wielkopolski w piłce ręcznej dziewcząt

W dniu 15 marca 2022 roku odbył się Półfinał Mistrzostw Wielkopolski w Piłce Ręcznej dziewcząt, który był rozgrywany w ramach „XXIII LICEALIADY”.

Finał dla GIGANTÓW!!!

9 marca 2021 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu odbył się PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO w Piłce Ręcznej Chłopców rozgrywany w ramach „XXIII LICEALIADY”.

Złote Dziewczyny

W dniu 15 grudnia 2021 roku odbyły się Mistrzostwa Rejonu Pilskiego SZS w Piłce Ręcznej dziewcząt, które rozgrywane były w ramach „XXIII LICEALIADY”.

Akcje, News, Sport, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Testy sprawnościowe do służby w policji i w siłach zbrojnych RP

12 grudnia 2021 r. słuchacze klasy 3 LO2 Liceum Ogólnokształcącego o profilu policyjno – wojskowym naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach sportowych.

Akcje, News, Sport, Szkoła zaoczna, ZS nr 1