Osiągniecia sportowe

• W naszych murach kształcą się medaliści Mistrzostw Polski w piłce ręcznej oraz srebrni medaliści województwa w piłce nożnej halowej!
  • Dodatkowo możemy poszczycić się MISTRZEM WIELKOPOLSKI WZLA w biegu na 100m oraz MISTRZEM POLSKI w biegu na 200m
  • Nasi uczniowie już ósmy rok z rzędu zdobyli MISTRZOSTWO WIELKOPOLSKI w piłce ręcznej oraz trzykrotnie byli medalistami MISTRZOSTW POLSKI w piłce ręcznej zajmując kolejno I, II, III miejsce.
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym.

11 października 2017 roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym, które odbyły się w Damasławku.

News, Sport, ZSP nr 1

Podwójne Złoto w Sztafetowych Biegach Przełajowych !!!

W dniu dzisiejszym, 03 października 2017 roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się w Kobylcu.

Jesteśmy Mistrzami Powiatu

2 czerwca 2017 roku odbyła się XVI Spartakiada Powiatowa Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Publicznych Powiatu Wągrowieckiego. Wielki sukces naszej GIGANTYCZNEJ młodzieży !!!

XVIII LICEALIADA – Siatkowa Piłka Plażowa dziewcząt i chłopców

15 maja 2017 roku w Gołańczy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Plażowej dziewcząt i chłopców.

XXXIII Regionalny Turniej Piłki Nożnej na trawie

25 kwietnia 2017 roku drużyna naszej szkoły zdobyła II miejsce o zasięgu regionalnym “SPRAWNI RAZEM”. Zawody odbyły się na obiekcie sportowym ORLIK w Kobylcu, pod honorowym patronem Starosty Wągrowieckiego.

Sport, ZSP nr 1

Jesteśmy Mistrzami Wielkopolski !!!

XVIII LICEALIADA piłki  nożnej. 26 kwietnia drużyna naszej szkoły, po wcześniejszym wygranym turnieju eliminacyjnym w Chodzieży, udała się na Mistrzostwa Wielkopolski do Kalisza.

XVIII Licealiada – Drużynowe Biegi Przełajowe

25 kwietnia 2017 roku w Kobylcu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Licealiada piłka nożna

W dniu 11 kwietnia po wygranych eliminacjach powiatowych przyszła kolej na rozegranie eliminacji rejonu pilskiego, w piłce nożnej chłopców,które odbyły się w Chodzieży.

XVIII Licealiada Piłka Nożna

W dniu 24 marca 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Piłce nożnej. Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wągrowcu.