All
ZŁOTO dla GIGANTÓW !!!

W dniu 20 stycznia 2020 roku odbyły się finały Mistrzostw Okręgu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej, rozgrywane w ramach XXI Licealiady. Organizatorem turnieju była nasza szkoła.

News, Sport, Szkoła dzienna, ZS nr 1

XV edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

Wczoraj zostały opublikowane wyniki eliminacji szkolnych XV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości.

Konkursy, News, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Wizyta architektów krajobrazu na Targach POLAGRA- Premiery w Poznaniu.

17 stycznia uczniowie klas I technikum architektury krajobrazu oraz II Te, II Tż, I Tgh wraz z opiekunami: Moniką Janas – Cieszyńską i Agnieszką Gałowską wzięli udział w ósmej odsłonie Targów POLAGRA-PREMIERY w Poznaniu.

News, Szkoła dzienna, T. architektury, Wycieczki, ZS nr 1

Rok 2020 rokiem 100-lecia szkoły

HISTORIĄ INSPIROWANI to hasło obchodów 100-lecia istnienia Zespołu Szkół nr 1 w Wągrowcu, które zainaugurowano UROCZYSTĄ RADĄ PEDAGOGICZNĄ 7 stycznia 2020 roku.

100-lecie

II Etap XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej już za nami

Dnia 9 stycznia 2020 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu odbył się II etap XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej.

Konkursy, News, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Wykład akademicki online

18 grudnia 2019 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w trzecim wykładzie online dla Klas Akademickich w ramach projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020.

News, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Pałuki – lekcja muzealna

17 grudnia 2019 roku uczniowie z Klasy Akademickiej (utworzonej w ramach projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@2020) uczestniczyli w lekcji muzealnej, w Muzeum Regionalnym w Wągrowcu.

News, Szkoła dzienna, Wycieczki, ZS nr 1

Mikołajkowy konkurs fryzjerski “Bajkowe szaleństwo”

W piękny, grudniowy dzień  ku czci świętego Mikołaja, w naszej szkole odbył się konkurs fryzjerski “Bajkowe szaleństwo”. Uczennice Technikum usług fryzjerskich połączyły zabawę  z przyjemną, twórczą pracą i wyczarowały przepiękne, bajkowe fryzury.

Akcje, Konkursy, News, Szkoła dzienna, T. usług fryzjerskich, ZS nr 1

Wspólne Kolędowanie

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wraz z Dyrekcją, Nauczycielami i Wychowawcami oraz pracownikami, zebrali się na wspólny koncert kolęd, zorganizowany przez Katechetów i Księży.

News, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Giganci we Wrocławiu

10 grudnia 2019 roku uczniowie naszej szkoły (głównie klasa Fototechnikum) udali się na wycieczkę do Wrocławia. Opiekunami były panie: Marta Jeneralczyk, Maja Denisewicz, Joanna Lorc oraz Paulina Pankowska.

Fototechnik, News, Wycieczki, ZS nr 1

Logistycy w Berlinie

W dniu 4 grudnia 2019 roku uczniowie klas logistycznych wraz z opiekunami udali się na wycieczkę do Berlina.

News, T. logistyk, Wycieczki

„Matematyczny wszechświat”

Ogólnopolski Konkurs Matematyczno – Plastyczny „Matematyczny wszechświat” na szczeblu szkolnym został rozstrzygnięty.

Konkursy, News, Szkoła dzienna, T. informatyk, ZS nr 1

XXI LICEALIADA – Piłka Koszykowa Dziewcząt

16 grudnia 2019 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt. Rozgrywanych w ramach XXI Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

News, Sport, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Dzień Patrona

13 grudnia br.  to dla  Zespołu Szkół nr 1 w Wągrowcu dzień szczególny i wyjątkowy, gdyż wtedy świętujemy Dzień Patrona Stanisława Mikołajczyka, wybitnego polityka, premiera RP na uchodźstwie i ministra rolnictwa w Tymczasowym Rządzie Jedności Narodowej.

Akcje, News, Szkoła dzienna, ZS nr 1