All
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/polytechnic/template-post-grid.php on line 314

Warning: join(): Invalid arguments passed in /wp-content/themes/polytechnic/template-post-grid.php on line 328
Dwie złote sztafety !!!

We wtorek, 2 października 2018 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu Wągrowieckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się w Kobylcu. Nasze sztafety zdobyły dwa złote medale!

XI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

W dniu 4 października 2018 o godzinie 11 w całej Polsce rozpoczął się etap szkolny XI Olimpiady Logistycznej.

Konkursy, News, T. logistyk

Nowa Olimpiada Logistyczna

Giganci Logistyczni będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w nowej Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego.

Konkursy, News, T. logistyk

Dwa złote medale!!!

W piątek, 28 września 2018 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XXV JUBILEUSZOWYCH SIENNEŃSKICH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, których celem jest popularyzacja masowego biegania i zdrowego trybu życia.

Spektakl profilaktyczny

1 października 2018r. aktorzy Teatru KURTYNA z Krakowa zaprezentowali spektakl wychowawczo – profilaktyczny pt. „Ślepy tor”.

Wizyta w Akademii Morskiej w Szczecinie

1 października 2018r. mechatronicy, informatycy i logistycy naszej szkoły, wraz z opiekunami: Beatą Klapiszewską – Kaźmierczak, Jerzym Springerem, Krzysztofem Janiszewskim, Tomaszem Tramowskim oraz Piotrem Nogalskim gościli w Akademii Morskiej w Szczecinie

News, T. informatyk, T. logistyk, T. mechatronik, Wycieczki, ZS nr 1

Europejski Dzień Języków u Gigantów

26 września Europa po raz 17. świętowała Europejski Dzień Języków. Nasza szkoła kolejny już raz włączyła się w jego obchody.

Akcje, News, ZS nr 1

Mamy Mistrza Wielkopolski w skoku w dal!!!

19 września 2018 roku młodzież naszej szkoły reprezentowała Powiat Wągrowiecki w Mistrzostwach Wielkopolski LZS Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce Juniorów Młodszych, które odbyły się we Wrześni.

Wycieczka do Oświęcimia

20 września 2018r. uczniowie naszej szkoły: B. Nader, M. Gwizd, W. Kujawska, M. Brand, A. Hetzig, K. Tyll, I. Pisarek, E. Kurek, W. Pędzińska, W. Wielowiejska i K. Bogaczyk pod opieką Kazimierza Rybczyńskiego wzięli udział w wycieczce do Miejsca Pamięci i Muzeum Auschwitz – Birkenau zorganizowanej przez Powiat Wągrowiecki.

News, Wycieczki, ZS nr 1

Konferencja młodzieżowa

21 września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w inauguracji powiatowych obchodów 100 – lecia Odzyskania Niepodległości i Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego 1918/1919.

News, ZS nr 1

Nowa pracownia mechatroniczna

19 września Starosta Wągrowiecki pan Tomasz Kranc i Wicestarosta pan Michał Piechocki odwiedzili naszą szkołę. Pan dyrektor Jarosław Berendt wraz z nauczycielami zaprezentowali władzom powiatu nową pracownię mechatroniczną oraz aulę, która przeszła generalny remont.

News, T. mechatronik, ZS nr 1

Ruszyła XVIII edycja Szlachetnej Paczki

W Powiecie Wągrowieckim ruszyła XVIII edycja Szlachetnej Paczki. Na sto dni przed finałem nasi wolontariusze podwójnie świętowali rozpoczęcie akcji: 12 września w Poznaniu na Placu Adama Mickiewicza oraz 18 września maszerując ulicami naszego miasta.

Akcje, News, Wolontariat, Wycieczki, ZS nr 1

100 lat Ubezpieczeń Społecznych w Polsce

17 września uczniowie klasy II Te, wraz z opiekunami: Mariolą Nowakowską i Danutą Białecką udali się na wycieczkę do Inspektoratu ZUS w Wągrowcu.

News, T. ekonomista, Wycieczki, ZS nr 1

Nowy rok szkolny rozpoczęty!

Po dwóch miesiącach wypoczynku, beztroski nadszedł wreszcie ten dzień! Wszyscy zdrowi, wypoczęci i pełni optymizmu rozpoczynamy nowy rok szkolny 2018/2019.

News, ZS nr 1

Pozdrowienia z obozu sportowego

Giganci naszej szkoły przesyłają pozdrowienia z obozu sportowego w Dźwirzynie. Dumnie reprezentują i reklamują nas, bo noszą stroje z logo naszej szkoły.

News, Wycieczki, ZS nr 1

Aktywne wakacje Gigantów

7 lipca Giganci przyłączyli się do III Wągrowieckiego Cysterskiego Rajdu Rowerowego, organizowanego przez Klub Turystyki Rowerowej „PAŁUKI TOUR”.