All
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/polytechnic/template-post-grid.php on line 314

Warning: join(): Invalid arguments passed in /wp-content/themes/polytechnic/template-post-grid.php on line 328
Aktywne wakacje Gigantów

7 lipca Giganci przyłączyli się do III Wągrowieckiego Cysterskiego Rajdu Rowerowego, organizowanego przez Klub Turystyki Rowerowej „PAŁUKI TOUR”.

Akcje, News, ZS nr 1

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego to długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów dzień. Po dziesięciu miesiącach nauki uczniowie mogą rozpocząć upragnione wakacje i do września nie myśleć o powrocie do szkolnych ławek.

News, ZS nr 1

VIII Piknik Naukowy w Skokach

W ramach VIII Pikniku Naukowego Giganci z Wągrowca zaprezentowali urządzenia i tajniki wiedzy z zakresu mechatroniki.

News, T. mechatronik, ZS nr 1

Bądź darem dla drugiego człowieka – Kampania „Drugie życie”

Kolejny sukces Gigantów. 19 czerwca br. w sali konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego odbył się finał 10. edycji kampanii „Drugie życie”.

Akcje, News, Wolontariat, ZS nr 1

Jak nie czytam, jak czytam 2018.

Dnia 8 czerwca br. uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji „JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM” – masowego bicia rekordu czytania w tym samym czasie.

Akcje, Biblioteka, News, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Laureaci Nieustającego Konkursu Bibliotecznego

IX edycja całorocznego konkursu czytelniczego pod hasłem Czytam – dużo wiem!, została zakończona.

Biblioteka, Konkursy, News, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Mamy II miejsce i wyróżnienie!

8 czerwca o godz. 10.00 w sali kina MDK odbył się pokaz filmów konkursowych. Była to kolejna edycja konkursu „Wolny od uzależnień” organizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Wągrowcu.

Akcje, Konkursy, News, T. ekonomista, T. informatyk, ZS nr 1

Certyfikat Wiedzy Ekonomicznej YoungMBI

8 czerwca uczennica naszej szkoły, Natalia Załęska z klasy 3 Teh przystąpiła do egzaminu dojrzałości biznesowej.

News, T. ekonomista, ZS nr 1

Wielki sukces naszej GIGANTYCZNEJ młodzieży !!!

5 czerwca 2018 roku odbyła się XVII Spartakiada Powiatowa Szkół Ponadgimnazjalnych, Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Publicznych Powiatu Wągrowieckiego.

News, Sport, ZS nr 1

Niebo kolorów nad Gigantami!

W sobotę 19 maja 2018 roku odbył się VIII Rajd Rowerowy Ponad Podziałami, który już na stałe wpisał się w kalendarz imprez naszej szkoły.

Akcje, News, ZS nr 1

XIX LICEALIADA – Piłka Siatkowa Plażowa dziewcząt i chłopców

17 maja 2018 roku w Gołańczy odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Plażowej.

Sport, ZS nr 1

Turniej Piłki Ręcznej im. Leona Nosili

28.04.2018 roku chłopcy z klasy I Tl wzięli udział w Turnieju Piłki Ręcznej im. Leona Nosili w Poznaniu.

Pożegnanie Absolwentów 2018

27 kwietnia 2018 roku nadszedł czas pożegnania kolejnych absolwentów naszej szkoły. Tego dnia odbyła się uroczystość, podczas której po raz ostatni, dyrektorzy, grono pedagogiczne mogli spotkać się z tegorocznymi absolwentami, aby wręczyć im świadectwa ukończenia szkoły.

News, Szkoła dzienna, Szkoła zaoczna, ZS nr 1

Ekspedycja naukowa Gigantów

20 kwietnia ekonomiści, logistycy i handlowcy z klas pierwszych i drugich technikum gościli w Warszawie.

T. ekonomista, T. handlowiec, T. logistyk, Wycieczki, ZS nr 1

XIX Licealiada – Drużynowe Biegi Przełajowe

W dniu dzisiejszym, 24 kwietnia 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Drużynowych Biegach Przełajowych. Zawody odbyły się w Kobylcu.