All
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/polytechnic/template-post-grid.php on line 314

Warning: join(): Invalid arguments passed in /wp-content/themes/polytechnic/template-post-grid.php on line 328
„Obycie umila życie”

W listopadzie i grudniu br., z inicjatywy Biblioteki szkolnej, zrealizowano w naszej szkole Projekt edukacyjny „Obycie umila życie”, adresowany do młodzieży klas branżowych.

Akcje, Biblioteka, ZSP nr 1

Wyróżnienie dla Szkolnego Klubu Wolontariatu “Dar Życia”

Szkolny Klub Wolontariatu ”Dar Życia”, przy Zespole Szkół nr 1 w Wągrowcu, otrzymał wyróżnienie w konkursie Barwy Wolontariatu organizowanym przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego oraz Wielkopolską Radę Koordynacyjną Związek Organizacji Pozarządowych. Uroczystość wręczania nagród uświetnił koncert zespołu AudioFeels. Wszystkim wolontariuszom serdecznie gratulujemy 🙂

Konkursy, News, Wolontariat, ZSP nr 1

Giganci we Wrocławiu

8 grudnia 2017 roku Nasi uczniowie wraz z opiekunami odwiedzili Wrocław.

News, T. logistyk, Wycieczki

ZS nr 1 Wicemistrzem  Wielkopolski!

ZS nr 1 Wicemistrzem Wielkopolski!

12 grudnia 2017 roku rozegrane zostały Mistrzostwa Wielkopolski w halowej piłce nożnej chłopców.

News, Sport, ZSP nr 1

GIGANCI MISTRZAMI WIELKOPOLSKI !

W dniu 12 grudnia 2017 roku w hali OSiR odbyły się Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Piłce Ręcznej chłopców rozgrywane w ramach XIX Licealiady.

News, Sport, ZSP nr 1

Giganci informatyki w Gnieźnie!

W poniedziałek, 11 grudnia nasi uczniowie z klas pierwszej i drugiej informatycznej uczestniczyli w niezwykłych zajęciach. Dlaczego były inne? Tym razem miały one miejsce w Wyższej Szkole Zawodowej w Gnieźnie.

News, T. informatyk, Wycieczki

Co wiesz o Patronie Szkoły?

9 grudnia 2017 roku w naszej szkole został przeprowadzony Szkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Działalności Stanisława Mikołajczyka –  etap pisemny dla klas pierwszych.

Konkursy, News, ZSP nr 1

Jesteśmy Mistrzami w Tenisie Stołowym

7 grudnia 2017 roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XXII Mistrzostwach Regionu Nadnotecko-Pilskiego w Tenisie Stołowym “Sprawni – razem”.

News, Sport, ZSP nr 1

XVII Finał Szlachetnej Paczki już za nami!

To już kolejny rok, kiedy Szkolny Klub Wolontariatu „Dar życia” pomaga innym ludziom! Dla nas pomaganie jest wartością! Wartością, którą pielęgnujemy! Pomagając innym, wzbudzamy w sobie nowe pokłady energii życiowej i poznajemy, czym jest naturalne poczucie spełnienia.

Koniec weekendu cudów Szlachetnej Paczki

Skończył się weekend cudów. To, co się działo w Wągrowcu przez ostatnie dwa dni przechodzi wszelkie wyobrażenia. Każda historia spotkania darczyńców z rodziną to gejzer emocji i uczuć.

Akcje, News, Szkoła dzienna, Wolontariat, ZSP nr 1

Magazyn „Szlachetnej Paczki” Zespołu Szkół nr 1 GOTOWY!

Już jutro Wielki Finał Ogólnopolskiej Akcji „Szlachetna Paczka”. Po raz kolejny nasz magazyn wypełnia się prezentami, które będą spełnieniem marzeń rodzin w potrzebie.

XIII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

„Sukces w biznesie – ludzie, wizerunek, strategia”- to hasło przewodnie tegorocznych zawodów.

Konkursy, News, ZSP nr 1

Mikołajki bez pytania

Z inicjatywy Rady SU tegoroczne Mikołajki zapoczątkowały nową akcję „Mikołajki bez pytania”. Pomysł trafiony! Uczniowie w czapach dopisali, a nauczyciele w tym dniu nie mieli kogo pytać.

Akcje, News, Samorząd, ZSP nr 1

Serca mamy gorące! Pogoda nam niestraszna!

My Giganci, mamy dobre dusze i gorące serca! Niejednokrotnie to udowodniliśmy!

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Międzynarodowy  Dzień Wolontariusza, który obchodzony jest co roku 5 grudnia, jest świętem wszystkich tych, którzy swój czas, umiejętności i energię poświęcają w dużym stopniu drugiemu człowiekowi. Z tej okazji w naszej szkole odbyło się spotkanie przybliżające działalność wolontariuszy Szkolnego Klubu Wolontariatu “Dar Życia” oraz Szlachetnej Paczki. Miłym akcentem był upominek dla paczkowej drużyny.

Akcje, Konkursy, News, Szkoła dzienna, Wolontariat, ZSP nr 1

Jak uciec od „gęby” i nie dać się „upupić”?

W środę, 6 grudnia 2017 roku gościliśmy w naszej szkole aktorów Teatru Forma z Białegostoku, którzy przyjechali do nas ze spektaklem powstałym na podstawie utworu „Ferdydurke” Witolda Gombrowicza.

News, ZSP nr 1