All
Olimpiada Przedsiębiorczości

W dniu 5 grudnia br.(czwartek) odbyły się szkolne eliminacje XV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Temat przewodni tegorocznych zmagań to „Zarządzanie różnorodnością w organizacji. Kultura. Pracownik. Struktura”.

Wykład online dla Klas Akademickich

4 grudnia 2019 roku odbył się drugi wykład online dla Klas Akademickich w ramach projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020.

Uroczysta Gala z okazji Światowego Dnia AIDS

2 grudnia 2019 roku odbyło się uroczyste podsumowanie –  naszych szkolnych oraz organizowanych przez Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Wągrowcu –  konkursów i działań prozdrowotnych kierowanych do młodzieży szkolnej powiatu. W ten sposób podkreślono rangę obchodzonego dzień wcześniej Światowego Dnia AIDS.

ZS nr 1

Ogólnopolska Olimpiada o Ubezpieczeniach Społecznych

2 grudnia 2019 r. odbył się I etap Ogólnopolskiej Olimpiady o Ubezpieczeniach Społecznych. Została ona zrealizowana pod hasłem: ”Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

Akcje, Konkursy, News, Szkoła dzienna, ZS nr 1

KONKURS RECYTATORSKI „Moja Ojczyzna”

29 listopada 2019 r. w auli naszej szkoły odbył się Konkurs Recytatorski „Moja Ojczyzna”. Przedsięwzięcie zorganizowała świetlica szkolna zgodnie z założeniami planu wychowawczego Szkoły.

GIGANCI MISTRZAMI

2 grudnia 2019 roku w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu, spotkały się najlepsze drużyny z rejonu pilskiego w piłce ręcznej.

News, Sport, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Andrzejki u Fototechników

Klasa 1Tf5 wraz z wychowawcą Panią Pauliną Pankowską obchodzili klasowe Andrzejki, były wróżby i lanie wosku, a wszystko zostało uwiecznione na fotografiach.

Fototechnik, Konkursy, News, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Wykład akademicki online

20 listopada 2019 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wykładzie online dla Klas Akademickich w ramach projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020.

News, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Licealiada Rejonu Pilskiego

W dniu 28 listopada 2019 roku w Wyrzysku odbyły się Mistrzostwa Rejonu Pilskiego SZS „WIELKOPOLSKA” w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców.

News, Sport, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Światowy Dzień Rzucania Palenia

Co roku w trzeci czwartek listopada na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Rzucania Palenia.

Akcje, News, Szkoła dzienna, ZS nr 1

ZŁOTO i SREBRO dla GIGANTÓW!

W dniu 20 listopada 2019 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w  halowej piłce nożnej, rozrywane w ramach XXI Licealiady. Zawody rozgrywane były na parkiecie hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu. Jak co roku organizatorem turnieju była nasza szkoła.

Akcje, News, Sport, ZS nr 1

Światowy Dzień Życzliwości

21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości Pozdrowień. Dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. W tym dniu pozdrawiamy i na uśmiechy czekamy.

Akcje, News, Wycieczki, ZS nr 1

II etap Olimpiady Logistycznej z udziałem Gigantów

Wyższa Szkoła Logistyki poinformowała uczestników XII Olimpiady o wynikach 1-ego etapu tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.

Konkursy, News, T. logistyk

“MONIUSZKO PATRIOTYCZNIE I NA WESOŁO” – projekt edukacyjny.

Włączając się w obchody Roku Moniuszkowskiego 2019, Biblioteka szkolna zakończyła realizację projektu edukacyjnego, poświęconego Stanisławowi Moniuszko, polskiemu kompozytorowi i dyrygentowi.

Akcje, Biblioteka, Konkursy, News, Szkoła dzienna, ZS nr 1

11 Listopada – Narodowe Święto Niepodległości

Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, a wraz z nią uroczyste świętowanie tego wielkiego wydarzenia, na stałe wpisała się w kalendarz szkolnych uroczystości. W naszej szkole 8 listopada 2019r. odbyła się z tej okazji akademia.