All
Akcja charytatywna

Dziękujemy całej społeczności szkolnej ZS nr 1, wszystkim darczyńcom, którzy otworzyli swoje hojne serca wpierając Patryka w jego walce z chorobą. Podarowaliście mu ponad sześć tysięcy złotych.

Akcje, Szkoła dzienna, Wolontariat, ZS nr 1

Światowy Dzień Uśmiechu

Radosne święto obchodzone jest w pierwszy piątek października od 1999 roku. Również w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował taki dzień.

Akcje, News, Samorząd, ZS nr 1

Spotkanie z policją

4 października 2019 r. w naszej  szkole, odbyło się  spotkanie z Funkcjonariuszem KPP w Wągrowcu dotyczące problematyki przestępczości gospodarczej.

Akcje, News, Szkoła dzienna, ZS nr 1

„Wygrać siebie….” – profilaktyczny spektakl teatralny.

3 października 2019 r. znowu zawitał  do naszej szkoły Teatr KURTYNA z Krakowa.

Akcje, News, ZS nr 1

Seminarium malarskie w Czechach

W dniach od 18 do 22 września 2019 r. w miejscowości Sedlec – Prcice w Czechach odbyło się seminarium malarskie dla młodzieży z Polski, Niemiec i Czech. W seminarium tym, uczestniczyli uczniowie naszej szkoły: Kinga Ciesiółka, Adrianna Wojtkowiak, Wiktoria Rozmacińska z kl. I Tf oraz Bruno Tyborski i Jakub Brząkowski z kl. II Tfh.

Akcje, Fototechnik, News, Wycieczki, ZS nr 1

„Lasy to nasze wspólne dobro” – akcja sprzątania lasu.

Dnia 20 września 2019 roku uczniowie naszej szkoły, tj. klasy: II Te, I Tg5, II Tż wraz z nauczycielami: Moniką Janas – Cieszyńską, Patrycją Świerad i Agnieszką Gałowską wzięli udział w akcji sprzątania lasu.

Akcje, News, ZS nr 1

XII Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

W tej edycji Olimpiada będzie testem on-line. Etap szkolny odbędzie się 4 października 2019 roku o godzinie 1100. Zgłoszenia do udziału w XII edycji OOL przyjmowane są w nieprzekraczalnym terminie do 21.09.2019 włącznie.

Konkursy, News, T. logistyk, ZS nr 1

Życie szkoły zaczyna tętnić – przydział zadań na rok szkolny za nami!

10 września 2019 r. Samorząd Uczniowski przydzielił zadania zespołom klasowym na rok szkolny 2019/2020.

Akcje, News, Samorząd, ZS nr 1

Nowy rok szkolny rozpoczęty!

Po dwóch miesiącach wypoczynku, beztroski nadszedł wreszcie ten dzień! Wszyscy zdrowi, wypoczęci i pełni optymizmu rozpoczynamy nowy rok szkolny 2019/2020.

News, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Zakończenie roku szkolnego

Rok szkolny 2018/2019  dobiegł końca. Na uczniów czekały świadectwa, nagrody i podziękowania. Mamy za sobą 10 miesięcy wytężonej pracy. Uczniowie doczekali się zasłużonego wypoczynku, na który udali się ze zdobytymi nowymi wiadomościami i umiejętnościami, bo dzisiaj z całą pewnością wszyscy wiedzą więcej niż we wrześniu.

News, Szkoła dzienna, Szkoła zaoczna, ZS nr 1

Wyjazd studyjny do Parlamentu Europejskiego

Za zajęcie drużynowo I miejsca w VIII Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Życiu i Działalności Stanisława Mikołajczyka drużyna naszej szkoły wzięła udział w wyjeździe studyjnym do Parlamentu Europejskiego.

Akcje, Konkursy, News, Wycieczki, ZS nr 1

Podsumowanie sezonu 2018/2019

Piłka ręczna to sport, w którym rządzi doświadczenie, dlatego m.in. mecze juniorskie często bywają przewrotne. Nadaje to pikanterii, pożądanej przez wszystkich obserwujących. Taki też był ten sezon, przewrotny, ale od początku.

Blog sportowy, Blogi

Inspekcja Transportu Drogowego u Logistyków

W dniu 5 czerwca br. klasy III technikum logistycznego miały okazję uczestniczyć w wykładzie, którego gościem był kierownik Oddziału Wydziału Inspekcji w Pile pan Karol Krobski.

Akcje, News, Szkoła dzienna, T. logistyk

Giganci w Barcelonie

Siedemnaścioro uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami: panią Danutą Bodus oraz panią Agatą Jamroży wzięło udział w dniach od 2 – 6czerwca 2019 r. w wycieczce do Barcelony.

News, Wycieczki, ZS nr 1

JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM 2019

7 czerwca już po raz trzeci uczniowie naszej szkoły wyposażeni w ulubione książki i dobry humor przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji “Jak nie czytam, jak czytam”.

Akcje, Biblioteka, News, Szkoła dzienna, ZS nr 1