All
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/polytechnic/template-post-grid.php on line 314

Warning: join(): Invalid arguments passed in /wp-content/themes/polytechnic/template-post-grid.php on line 328
Dogrywka ekonomistów rozstrzygnięta!

Za ekonomistami już I etap Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” edycja 2018/2019.

Konkursy, News, T. ekonomista, ZS nr 1

Nauczyciel na Medal pod murem!

Już po raz drugi w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego tytuł nauczyciela na medal zdobył nauczyciel naszej szkoły. W zeszłym roku był to Łukasz Zanto, w roku bieżącym jest to Bartosz Kozdęba. Warto również dodać, że tegoroczny plebiscyt należał do ZS nr 1! Drugie miejsce w powiecie zajął Łukasz Zanto, natomiast trzecie Mariola Nowakowska.

Akcje, Konkursy, News, ZS nr 1

Konkurs Barwy Wolontariatu i Gala Wielkopolskiego Wolontariusza Roku

Szkolny Klub Wolontariatu “Dar Życia”, działający przy Zespole Szkół Nr 1 w Wągrowcu, wziął udział w konkursie Barwy Wolontariatu 2018 w kategorii wolontariat szkolny.

Akcje, News, Wolontariat, ZS nr 1

Weekend cudów Szlachetnej Paczki już za nami

Dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, w “Weekend cudów” Szlachetnej Paczki, dzieją się rzeczy niesamowite. We wspólnym działaniu spotykają się Darczyńcy z rodzinami i wolontariuszami.

Akcje, News, Wolontariat, ZS nr 1

VII Mikołajkowy Turniej piłki nożnej halowej

W piątek 7 grudnia 2018 roku  w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Wągrowcu odbył się VII Mikołajkowy Turniej piłki nożnej halowej o Puchar Dyrektora Szkoły.

Akcje, News, Sport, ZS nr 1

XXIII Mistrzostwach Regionu Nadnotecko – Pilskiego w Tenisie Stołowym

6 grudnia 2018r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XXIII Mistrzostwach Regionu Nadnotecko – Pilskiego w Tenisie Stołowym “Sprawni Razem ” w Zespole Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Gębicach.

Konkursy, News, Sport, ZS nr 1

Maratonu Ekonomistów ciąg dalszy!

6 grudnia w auli naszej szkoły odbył się start XIV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości.

Akcje, Konkursy, News, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Krótki film o HIV

Bardzo miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zdobyli II miejsce w konkursie organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno -Epidemiologiczną w Wągrowcu.

Akcje, Konkursy, News, Szkoła dzienna, T. ekonomista, T. informatyk, ZS nr 1

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu “Dar Życia” obchodzili swoje święto 5 grudnia. Z tej okazji odbyło się spotkanie w szkolnej auli, promujące idee wolontariatu.

Akcje, Wolontariat, ZS nr 1

Mikołajkowo!!!

Z inicjatywy Rady SU już po raz drugi została przeprowadzona akcja „Mikołajki bez pytania”. Uczniowie w czapach dopisali, a nauczyciele w tym dniu nie pytali. Poza tym dla każdego znalazło się coś również coś słodkiego!

Akcje, News, Samorząd, ZS nr 1

Logistycy zakwalifikowali się do II etapu

W dniu 30.11.2018 roku zostały opublikowane wyniki etapu szkolnego III Ogólnopolskiej Olimpiady Logistyczno-Spedycyjnej organizowanej przez Uniwersytet Gdański.

Konkursy, News, Szkoła dzienna, T. logistyk

Kolejny sukces ekonomistów!

Jak informowaliśmy wcześniej, dnia 7 listopada 2018 r. odbyły się zawody I stopnia (etap szkolny) XXXII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej.

Konkursy, News, T. ekonomista, ZS nr 1

Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych.

27 listopada w auli szkolnej odbył się pierwszy (szkolny) etap olimpiady, w którym wzięło udział 36 uczniów Technikum ekonomicznego.

Akcje, Konkursy, News, T. handlowiec, ZS nr 1

Giganci Mistrzami Rejonu Pilskiego

W dniu 26 listopada 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej, rozrywane w ramach XX Licealiady.

Akcje, News, Sport, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Z archiwum P

Polsce odzyskanie niepodległości zajęło 123 lata… Goście pierwszego escape room’u w Wągrowcu mieli tylko 60 minut, by wyjść na wolność.

Akcje, News, Samorząd, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Światowy Dzień Rzucania Palenia

22 listopada 2018 roku – w nawiązaniu do obchodzonego co roku w trzeci czwartek listopada Światowego Dnia Rzucania Palenia – także w naszej szkole podjęto działania promujące zdrowy styl życia.

Akcje, News, ZS nr 1