All
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/polytechnic/template-post-grid.php on line 314

Warning: join(): Invalid arguments passed in /wp-content/themes/polytechnic/template-post-grid.php on line 328
BEZPIECZNE WALENTYNKI

Obchodzone 14 lutego Walentynki, czyli Dzień Zakochanych, to dobra okazja do tego, żeby zwrócić uwagę młodych ludzi na zagrożenia zdrowotne związane z zachowaniami miłosnymi i po raz kolejny przybliżyć im problematykę zarażania wirusem HIV i zachorowania na chorobę AIDS oraz uzależnienia się od substancji psychoaktywnych.

Akcje, News, ZS nr 1

RANDKA W CIEMNO Z KSIĄŻKĄ

Biblioteka szkolna włączając się w obchody Święta Zakochanych zachęcała do pokochania literatury.

Akcje, Biblioteka, News, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Piłka ręczna w dantejskim wydaniu

Słowem wstępu, chciałbym zaznaczyć, że wypełniona prawie po brzegi hala wągrowieckiego OSIRU to naprawdę rzadkość, a jeżeli brać pod uwagę rozgrywki juniorskie w dowolnej dyscyplinie sportu, to wydarzenie bezprecedensowe.

Blog sportowy

VIII Ogólnopolski Konkurs o Życiu i Działalności Stanisława Mikołajczyka.

Uczniowie naszej szkoły osiągnęli duży sukces podczas VIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o życiu i działalności Stanisława Mikołajczyka. W rozegranym konkursie 9 lutego 2019 r. w siedzibie Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu zespół wykazał się dużą wiedzą osiągając wysokie miejsca.

Konkursy, News, ZS nr 1

Przedstawiamy wyniki konkursu “Zapadając w sen”

Organizowany przez Nadleśnictwo Durowo, cieszący się dużym zainteresowaniem konkurs fotograficzny “Las w moim obiektywie 2018 – pory roku” pod hasłem “Zapadając w sen” został podsumowany.

Fototechnik, Konkursy, News, Szkoła dzienna

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Dnia 10 stycznia 2018 r. w Zespole Szkól nr 1 w Wągrowcu odbył się etap szkolny XXXIV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej 2019.

III Powiatowy Turniej Strzelectwa Sportowego w Żelicach

Dla upamiętnienia 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości i Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego,11 stycznia 2019 r. odbył się III Powiatowy Turniej Strzelectwa Sportowego.

Konkursy, News, ZS nr 1

II etap Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej już za nami!

Dnia 11 stycznia 2019 r. czworo uczniów z naszej szkoły brało udział w II etapie XXXII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej.

Konkursy, News, T. ekonomista, ZS nr 1

Studniówka 2019

11 stycznia 2019 roku w Hotelu Pietrak maturzyści naszej szkoły rozpoczęli bal spokojnym, dostojnym tańcem polonezem.

Fototechnik, News, T. architektury, T. ekonomista, T. handlowiec, T. informatyk, T. logistyk, T. mechatronik, T. pojazdów, T. usług fryzjerskich, T. żywienia, ZS nr 1

GIGANCI Mistrzami Wielkopolski!!!

W dniu 19 grudnia 2018 roku w hali OSiR odbyły się Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Piłce Ręcznej chłopców rozgrywane w ramach XX Licealiady.

Akcje, News, Sport, Szkoła dzienna, ZS nr 1

II etap Olimpiady Logistycznej

W grudniu odbył się II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.

Konkursy, News, Szkoła dzienna, T. logistyk

Koncert kolęd

20 grudnia odbył się w naszej szkole koncert kolęd „Zaśpiewajmy Jezusowi”.

Akcje, News, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Christmas dictation!

We wtorek, 11 grudnia odbył się konkurs bożonarodzeniowy z języka angielskiego w formie dyktanda.

Akcje, Konkursy, News, ZS nr 1

Szkolny Konkurs Wiedzy o HIV i AIDS

Podejmując działania na rzecz promocji zdrowia w zakresie profilaktyki HIV/AIDS, po raz kolejny zorganizowany został konkurs dla uczniów naszej szkoły.

Konkursy, News, ZS nr 1

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Marty Bączkowskiej!

17 grudnia 2018 roku w Domu Kultury Iskra w Pile zostały wręczone Stypendia Prezesa Rady Ministrów uczniom, którzy otrzymali najlepsze wyniki w nauce, w roku szkolnym 2017/2018 – w każdym typie szkoły średniej.

Akcje, News, ZS nr 1

Dogrywka ekonomistów rozstrzygnięta!

Za ekonomistami już I etap Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” edycja 2018/2019.

Konkursy, News, T. ekonomista, ZS nr 1