All
Zakończenie roku szkolnego

Rok szkolny 2018/2019  dobiegł końca. Na uczniów czekały świadectwa, nagrody i podziękowania. Mamy za sobą 10 miesięcy wytężonej pracy. Uczniowie doczekali się zasłużonego wypoczynku, na który udali się ze zdobytymi nowymi wiadomościami i umiejętnościami, bo dzisiaj z całą pewnością wszyscy wiedzą więcej niż we wrześniu.

News, Szkoła dzienna, Szkoła zaoczna, ZS nr 1

Wyjazd studyjny do Parlamentu Europejskiego

Za zajęcie drużynowo I miejsca w VIII Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Życiu i Działalności Stanisława Mikołajczyka drużyna naszej szkoły wzięła udział w wyjeździe studyjnym do Parlamentu Europejskiego.

Akcje, Konkursy, News, Wycieczki, ZS nr 1

Podsumowanie sezonu 2018/2019

Piłka ręczna to sport, w którym rządzi doświadczenie, dlatego m.in. mecze juniorskie często bywają przewrotne. Nadaje to pikanterii, pożądanej przez wszystkich obserwujących. Taki też był ten sezon, przewrotny, ale od początku.

Blog sportowy, Blogi

Inspekcja Transportu Drogowego u Logistyków

W dniu 5 czerwca br. klasy III technikum logistycznego miały okazję uczestniczyć w wykładzie, którego gościem był kierownik Oddziału Wydziału Inspekcji w Pile pan Karol Krobski.

Akcje, News, Szkoła dzienna, T. logistyk

Giganci w Barcelonie

Siedemnaścioro uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami: panią Danutą Bodus oraz panią Agatą Jamroży wzięło udział w dniach od 2 – 6czerwca 2019 r. w wycieczce do Barcelony.

News, Wycieczki, ZS nr 1

JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM 2019

7 czerwca już po raz trzeci uczniowie naszej szkoły wyposażeni w ulubione książki i dobry humor przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji “Jak nie czytam, jak czytam”.

Akcje, Biblioteka, News, Szkoła dzienna, ZS nr 1

II Lubaskie Spotkanie z Piłką Ręczną

Klasa, klasa i jeszcze raz klasa. Tak w skrócie o organizatorach. Bo należy się im, jak mało komu.

Blog sportowy

Giganci Mistrzami Powiatu w Lekkoatletyce

31 maja 2019 roku odbyła się XVIII Spartakiada Powiatowa Szkół Ponadgimnazjalnych, Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Publicznych Powiatu Wągrowieckiego w Lekkoatletyce. Organizatorem Spartakiady był Powiat Wągrowiecki oraz Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu.

Akcje, News, Sport, ZS nr 1

Laureatki Nieustającego Konkursu Bibliotecznego

Całoroczny konkurs czytelniczy pod hasłem Czytanie jest trendy!, został zakończony.

Akcje, Biblioteka, Konkursy, News, ZS nr 1

Światowy Dzień bez Tytoniu

30 maja 2019 roku w Poznaniu laureaci szkolnego i powiatowego konkursu na film, pt. „Tytoń – od leku po truciznę” wzięli udział w finale wojewódzkim organizowanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno – Epidemiologiczną!

Akcje, Konkursy, News, T. informatyk, ZS nr 1

Giganci w Gdańsku

22 maja 2019 roku uczniowie naszej szkoły (kl. I Ti, II Ti, II Tm i 3w1) wraz z opiekunami: Magdaleną Wekwert, Alicją Kotarbą, Aleksandrą Tabaką-Hoffmann i Eweliną Skałbanią wybrali się na wycieczkę do Gdańska.

News, T. informatyk, Wycieczki, ZS nr 1

Giganci Mistrzami Wielkopolski!!!

W dniu 17 maja 2019 roku w Kaliszu odbył się Finał Wojewódzki XX Licealiady w Piłce Nożnej.

News, Sport, ZS nr 1

Podwójne złoto!!!

W dniu 13 maja 2019 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców rozgrywanych w ramach XX Licealiady. Zawody rozgrywane były na piaszczystych boiskach przy Orliku w Gołańczy.

News, Sport, ZS nr 1

Pożegnanie maturzystów

26 kwietnia 2019 roku nadszedł czas pożegnania kolejnych absolwentów naszej szkoły. Tego dnia odbyła się uroczystość, podczas której po raz ostatni, dyrektorzy, grono pedagogiczne mogli spotkać się z tegorocznymi absolwentami, aby wręczyć im świadectwa ukończenia szkoły.

News, Szkoła dzienna, Szkoła zaoczna, ZS nr 1

XXXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Dnia 6 kwietnia odbył się okręgowy etap XXXIV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Olimpiada jest organizowana od 1985 roku i adresowana jest do uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych.

Konkursy, News, T. ekonomista, ZS nr 1