All
Walczymy z przeciwnościami losu

Drodzy uczniowie, wiemy w jak trudnej sytuacji teraz wszyscy jesteśmy! Jednoczymy się przede wszystkim online. Dla zachowania pogody ducha oraz sprawności własnego ciała, zachęcamy Was do aktywności fizycznej.

Akcje, Sport, Szkoła dzienna, ZS nr 1

XIII Powiatowy Turniej Recytatorski “Między Wierszami”

W sobotę, 7 marca w Auli I Liceum Ogólnokształcącym w Wągrowcu odbył się XIII Powiatowy Turniej Recytatorski „Między Wierszami”. Konkurs był adresowany do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. W konkursie nie zabrakło przedstawicieli naszej szkoły.

Akcje, Konkursy, News, Szkoła dzienna, ZS nr 1

MAŁA PĘTELKA 2020

W czwartek 5 marca 2020 roku w Zespole Szkół Odzieżowych w Poznaniu odbyła się 26 edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Mała Pętelka” dla Młodych Krawców i Projektantów im. Małgorzaty Zaręby.

Konkursy, News, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Dnia 18.02.2020 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy o Krajach i Kulturze Anglojęzycznej, którego organizatorami były: Marta Jeneralczyk, Maja Denisewicz i Monika Balcerzak.

Konkursy, News, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Historia Polaków w Niemczech

Giganci po raz kolejny zostali nagrodzeni i wyróżnieni w konkursie „Polacy w świecie znani z działalności publicznej, misyjnej, naukowej, artystycznej  i sportowej”.

Akcje, Konkursy, News, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Sad GIGANTÓW

Uczennice naszej szkoły kierunku Technikum Architektury Krajobrazu wraz z Panią Moniką Janas – Cieszyńską przystąpiły do konkursu „Tradycyjny sad”.

Akcje, Konkursy, T. architektury, ZS nr 1

Giganci w urzędach

Giganci nie próżnują, z promocją idei transplantacji dotarli także do wągrowieckich urzędów.

Wykład online

26 lutego 2020 roku odbył się szósty wykład online dla Klas Akademickich w ramach projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020.

Złoto dla GIGANTÓW!!!

W dniu 20 lutego 2020 r. odbył się Finał Mistrzostw Powiatu Wągrowieckiego XXI LICEALIADY w Piłce Siatkowej dziewcząt, w Gołańczy.

Złoto dla GIGANTÓW!!!

W dniu 18 lutego 2020 roku odbył się Finał Mistrzostw Powiatu Wągrowieckiego XXI LICEALIADY w Piłce Siatkowej Chłopców, który odbył się w Gołańczy.

News, Sport, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Mamy Brąz w Finale Wielkopolski !!!

W dniu 18 lutego 2020 r. w Ostrowie Wlkp. odbyły się Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Piłce Ręcznej chłopców rozgrywane w ramach XXI Licealiady.

News, Sport, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Lekcje z podstaw przedsiębiorczości z bankiem Pekao S.A.

Od dnia 17 lutego br., w ramach przedmiotu „Podstawy przedsiębiorczości” odbywają się w Naszej szkole lekcje z udziałem przedstawicieli I Oddziału banku Pekao S.A. w Wągrowcu.

Akcje, News, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Nie tylko serce możesz komuś oddać!

W ramach kampanii Drugie Życie zrobiliśmy akcję walentynkową na miarę GIGANTÓW.

“Love story z książką”

Dzień świętego Walentego w naszej bibliotece upłynął w kolorach czerwieni i atmosferze radości. W tym dniu na naszych czytelników czekały niespodzianki.

Akcje, Biblioteka, News, Szkoła dzienna, ZS nr 1

Finał Wielkopolski w halowej piłce nożnej

W dniu 11 lutego 2020 roku w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w halowej piłce nożnej chłopców.

ZS nr 1

BEZPIECZNE WALENTYNKI

Obchodzone niedawno Walentynki, czyli Dzień Zakochanych, były dobrą okazją do tego, żeby zwrócić uwagę młodych ludzi na zagrożenia zdrowotne związane z zachowaniami miłosnymi i po raz kolejny przybliżyć im problematykę zarażania wirusem HIV i zachorowania na chorobę AIDS.