All
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/polytechnic/template-post-grid.php on line 314

Warning: join(): Invalid arguments passed in /wp-content/themes/polytechnic/template-post-grid.php on line 328
Inspekcja Transportu Drogowego u Logistyków

W dniu 5 czerwca br. klasy III technikum logistycznego miały okazję uczestniczyć w wykładzie, którego gościem był kierownik Oddziału Wydziału Inspekcji w Pile pan Karol Krobski.

Akcje, News, Szkoła dzienna, T. logistyk

Giganci w Barcelonie

Siedemnaścioro uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami: panią Danutą Bodus oraz panią Agatą Jamroży wzięło udział w dniach od 2 – 6czerwca 2019 r. w wycieczce do Barcelony.

News, Wycieczki, ZS nr 1

JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM 2019

7 czerwca już po raz trzeci uczniowie naszej szkoły wyposażeni w ulubione książki i dobry humor przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji “Jak nie czytam, jak czytam”.

Akcje, Biblioteka, News, Szkoła dzienna, ZS nr 1

II Lubaskie Spotkanie z Piłką Ręczną

Klasa, klasa i jeszcze raz klasa. Tak w skrócie o organizatorach. Bo należy się im, jak mało komu.

Blog sportowy

Giganci Mistrzami Powiatu w Lekkoatletyce

31 maja 2019 roku odbyła się XVIII Spartakiada Powiatowa Szkół Ponadgimnazjalnych, Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Publicznych Powiatu Wągrowieckiego w Lekkoatletyce. Organizatorem Spartakiady był Powiat Wągrowiecki oraz Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu.

Akcje, News, Sport, ZS nr 1

Laureatki Nieustającego Konkursu Bibliotecznego

Całoroczny konkurs czytelniczy pod hasłem Czytanie jest trendy!, został zakończony.

Akcje, Biblioteka, Konkursy, News, ZS nr 1

Światowy Dzień bez Tytoniu

30 maja 2019 roku w Poznaniu laureaci szkolnego i powiatowego konkursu na film, pt. „Tytoń – od leku po truciznę” wzięli udział w finale wojewódzkim organizowanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno – Epidemiologiczną!

Akcje, Konkursy, News, T. informatyk, ZS nr 1

Giganci w Gdańsku

22 maja 2019 roku uczniowie naszej szkoły (kl. I Ti, II Ti, II Tm i 3w1) wraz z opiekunami: Magdaleną Wekwert, Alicją Kotarbą, Aleksandrą Tabaką-Hoffmann i Eweliną Skałbanią wybrali się na wycieczkę do Gdańska.

News, T. informatyk, Wycieczki, ZS nr 1

Giganci Mistrzami Wielkopolski!!!

W dniu 17 maja 2019 roku w Kaliszu odbył się Finał Wojewódzki XX Licealiady w Piłce Nożnej.

News, Sport, ZS nr 1

Podwójne złoto!!!

W dniu 13 maja 2019 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców rozgrywanych w ramach XX Licealiady. Zawody rozgrywane były na piaszczystych boiskach przy Orliku w Gołańczy.

News, Sport, ZS nr 1

Pożegnanie maturzystów

26 kwietnia 2019 roku nadszedł czas pożegnania kolejnych absolwentów naszej szkoły. Tego dnia odbyła się uroczystość, podczas której po raz ostatni, dyrektorzy, grono pedagogiczne mogli spotkać się z tegorocznymi absolwentami, aby wręczyć im świadectwa ukończenia szkoły.

News, Szkoła dzienna, Szkoła zaoczna, ZS nr 1

XXXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Dnia 6 kwietnia odbył się okręgowy etap XXXIV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Olimpiada jest organizowana od 1985 roku i adresowana jest do uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych.

Konkursy, News, T. ekonomista, ZS nr 1

Drzwi Otwarte w naszej szkole!

W trakcie trwających 6 kwietnia 2019 roku „Otwartych Drzwi” odwiedzili nas zainteresowani ósmoklasiści, gimnazjaliści oraz ich rodzice.

Akcje, News, Rekrutacja, ZS nr 1

Wsparcie schroniska w Sułaszewie.

2 kwietnia 2019 roku wychowankowie klasy I ekonomicznej wraz z opiekunami: panią Moniką Janas – Cieszyńską i panią Mariolą Nowakowską, odwiedzili schronisko dla bezdomnych zwierząt w Sułaszewie.

Akcje, News, T. ekonomista, ZS nr 1

Tydzień promocji zdrowia

Od 25.03.2019 r. do 29.03 2019 r. odbywały się zajęcia warsztatowe „Twój styl życia – Twoje zdrowie” prowadzone przez panią Izabellę Krystkowiak i pielęgniarkę szkolną panią Renatę Rak, spotkania oraz filmy uświadamiające młodzieży jak dbać o zdrowie. Uruchomiono też stoisko z czasopismami o tematyce zdrowotnej oraz skrzynkę ” Pytań i odpowiedzi”.

Akcje, News, T. żywienia, ZS nr 1