All
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/polytechnic/template-post-grid.php on line 314

Warning: join(): Invalid arguments passed in /wp-content/themes/polytechnic/template-post-grid.php on line 328
XXXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Dnia 6 kwietnia odbył się okręgowy etap XXXIV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Olimpiada jest organizowana od 1985 roku i adresowana jest do uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych.

Konkursy, News, T. ekonomista, ZS nr 1

Drzwi Otwarte w naszej szkole!

W trakcie trwających 6 kwietnia 2019 roku „Otwartych Drzwi” odwiedzili nas zainteresowani ósmoklasiści, gimnazjaliści oraz ich rodzice.

Akcje, News, Rekrutacja, ZS nr 1

Wsparcie schroniska w Sułaszewie.

2 kwietnia 2019 roku wychowankowie klasy I ekonomicznej wraz z opiekunami: panią Moniką Janas – Cieszyńską i panią Mariolą Nowakowską, odwiedzili schronisko dla bezdomnych zwierząt w Sułaszewie.

Akcje, News, T. ekonomista, ZS nr 1

Tydzień promocji zdrowia

Od 25.03.2019 r. do 29.03 2019 r. odbywały się zajęcia warsztatowe „Twój styl życia – Twoje zdrowie” prowadzone przez panią Izabellę Krystkowiak i pielęgniarkę szkolną panią Renatę Rak, spotkania oraz filmy uświadamiające młodzieży jak dbać o zdrowie. Uruchomiono też stoisko z czasopismami o tematyce zdrowotnej oraz skrzynkę ” Pytań i odpowiedzi”.

Akcje, News, T. żywienia, ZS nr 1

Dwie Złote Drużyny !!!

W dniu dzisiejszym, 29 marca 2019 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego SZS w Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców, rozgrywanych w ramach „XX Licealiady”.

Akcje, News, Sport, ZS nr 1

Młodzież Zapobiega Pożarom

Dnia 26 marca 2019 roku w siedzibie Państwowej Straży Pożarnej w Wągrowcu odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju „ Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Pierwszy Dzień Wiosny

Tego dnia wypatruje większość z nas już od początku zimy. Pierwszy dzień astronomicznej wiosny kojarzy się bowiem z nadejściem cieplejszych dni.

Akcje, Samorząd, ZS nr 1

X Targi Edukacyjne

X Powiatowe Targi Edukacyjne, które odbyły się w dniu 22.03.2019r. w wągrowieckiej hali OSiR już za nami.

Akcje, Fototechnik, News, Rekrutacja, T. architektury, T. ekonomista, T. handlowiec, T. informatyk, T. logistyk, T. mechatronik, T. pojazdów, T. usług fryzjerskich, T. żywienia, ZS nr 1

Olimpiada Wiedzy Konsumenckiej

W piątek 15 marca, w Światowy Dzień Konsumenta, w Sali Starostwa Powiatowego w Wągrowcu odbył się Etap Powiatowy XV Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej.

Akcje, Konkursy, News, T. ekonomista, ZS nr 1

Lekcje z ZUS

Projekt „Lekcje z ZUS” powstał by budować świadomość młodego pokolenia Polaków, w tak ważnym aspekcie ich przyszłego życia, jakim są ubezpieczenia społeczne. Dziś, niestety tylko niewielu młodych Polaków wie, czym są ubezpieczenia społeczne, i czym skutkuje decyzja wykluczenia się z tych ubezpieczeń.

Akcje, Konkursy, News, T. ekonomista, ZS nr 1

Jak wykonać makijaż fotograficzny?

Dnia 13.03.2019 roku, pracownię fototechników odwiedziła absolwentka naszej szkoły Patrycja Dykban. Patrycja zajmuje się wizażem.

Akcje, Fototechnik, News, ZS nr 1

„Bez muzyki nie wyobrażamy sobie życia”

Po zebraniu wielu przychylnych opinii, przy występach z okazji Świąt Bożego Narodzenia, zrodziła się w nas, młodych artystach wizja stworzenia szkolnego zespołu.

Giganci z pasją

Pokaż swój talent, Gigancie!

11 marca uroczystym ogłoszeniem wyróżnień przez Pana dyrektora zakończyła się III edycja konkursu „Pokaż swój talent, Gigancie”.

Konkurs ” MAŁA PĘTELKA ” 2019

W czwartek 7 marca 2019 roku w Zespole Szkół Odzieżowych w Poznaniu odbyła się jubileuszowa 25 edycja Ogólnopolskiego Konkursu “Mała Pętelka” dla Młodych Krawców i Projektantów im. Małgorzaty Zaręby.

Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna

W dniu 8 marca 2019 roku nasi Logistyczni Giganci udali się do Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu by zawalczyć w II etapie Ogólnopolskiej  Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej.

Konkursy, News, T. logistyk

Olimpiada Przedsiębiorczości

Olimpiada Przedsiębiorczości to innowacyjny projekt o charakterze społecznym i proprzedsiębiorczym. Organizowana jest od 2005 r. i ma status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju.

Akcje, News, T. ekonomista