PracownikDzieńGodzinasala
Andryszak Mariusz [AM]poniedziałek14:50-15:50221
Arendt Przemysław [AP]wtorek14:00-15:00sala gimnastyczna 1
Balcerzak Monika [BZ]wtorek14:00-15:00207
Bejnarowicz Maciej [BC]czwartek14:30-15:30gab. 208
Bejnarowicz Paweł [BŁ]wtorek14:50-15:50sala gimnastyczna 1
Białecka Danuta [BD]środa14:50-15:50104
Bielecki Marcin [BM]czwartek14:00-15:00sala gimnastyczna 1
Bodus Danuta [BO]poniedziałek14:50-15:50115
Bojarska Katarzyna [BT]czwartek14:00-15:00225
Bonowska Ewa [BE]poniedziałek15:40-16:40sala gimnastyczna 1
Borowiec Beata [BB]wtorek15:00-16:00106
Bresinski Władysław [BW]czwartek15:00-16:00102
Bulera Dominikaśroda14:00-15:00205
Burdelski Robert [BR]wtorek14:00-15:00pokój nauczycielski
Cieśla Waldemar [CE]środa16:00-17:00200
Cyganek Joanna [CY]czwartek14:50-15:50104
Cyranek Tomasz [CT]środa15:40-16:40107
Czaczyk Joannaczwartek14:00-15:00świetlica
Denisewicz Maja [KM]poniedziałek14:50-15:50113
Gałowska Agnieszka [GŁ]czwartek14:00-15:008
Góralska Anna [GÓ] w weekendy zjazdowe  po zajęciach co dwa tygodnie
Grabowska Iwona [JI]poniedziałek14:00-15:00pokój nauczycielski
Grochulska Iwona [GI]czwartek15:00-16:00gab. 109
Gruszka Aleksandra [AA]poniedziałek14:00-15:00102
Hallas Beata [HB]piątek15:30-16:30biblioteka
Hekiert Kamila [HK]środa14:55-15:55227
Hoffmann Agnieszka [HA]poniedziałek14:00-15:00220
Hoffmann Sławomir [HS]wtorek16:00-17:00200
Ilkowski Zbigniew [IZ]czwartek14:00-15:0010
Jakubaszek Kamila [JU]wtorek15:30-16:30biblioteka
Jałowiec Magdalena [JM]poniedziałek14:00-15:00114
Jamroży Agata [AJ]środa14:00-15:00112
Janas-Cieszyńska Monika [JC] poniedziałek14:30-15:30 236 
Janiszewski Krzysztof [JK]środa14:00-15:00214
Jeneralczyk Marta [JN]czwartek15:00-16:00114
Jędruch Katarzyna [JĘ]piątek15:00-16:00116
Kaczmarek Ewelina [EK]wtorek14:50-15:50203a
Kamińska Kinga [Kń] w wekendy zjazdoweco dwa tygodnie po zajęciach 
Kapałczyńska Honorata [KH]Środa14:00-15:00205
Kasica-Łukaszewicz Joanna [KA] piatek14:15-15:15 113 (do godz. 14:45), 13 (od 14:45) 
Kasperkowiak Krzysztof [KK]środa14:00-15:00gab. 2b
Kaźmierczak Robert [KR]wtorek16:00-17:00221
Klapiszewska – Kaźmierczak Beata [KL]wtorek16:30-17:30212
Klapiszewski Łukasz [ŁK]   
Kotlińska Joanna [KJ]wtorek14:05-15:05114
Kozdęba Bartoszpiątek14:00-15:00219
Krystkowiak Izabella [KI]środa14:00-15:00pok. nr 6
Krystkowiak Witold [KW]poniedziałek14:50-15:5019
Leciejewska Katarzyna [LC]poniedziałek14:15-15:15świetlica
Leszczyńska-Skibińska Kamila [LK]środa14:50-15:50201
Liske Michał [LM]poniedziałek14:00-15:00sala gimnastyczna 1
Lorc Joanna [NO]środa14:50-15:50213a
Łuszcz Piotr [ŁU]poniedziałek14:50-15:50sala gimnastyczna 1
Mączyńska Paulina [MĄ]wtorek15:40-16:40114
Meller Joanna [ML]wtorek14:00-15:00sala gimnastyczna warsztaty 2
Mendel Łukasz [MŁ]środa14:00-15:00sala gimanstyczna 1
Michalska Justyna [MJ]piątek14:50-15:50233
Mielcarek Iwona [MI]środa14:00-15:00gabinet kadr
Moszyńska Emilia [ME]poniedziałek14:00-15:0013
Napiecek Roman [NR]środa14:50-15:50213a
Narodowiec Ewa [NW]czwartek14:00-15:00236
Nogalska Ewa [NG]środa14:00-15:00214
Nogalski Piotr [NP]czwartek14:50-15:50215
Palluth Anna [PH]wtorek14:00-15:00sala gimnastyczna warsztaty 3
Palluth Robert [PR] piątek14:00-15:00 sala gimnastyczna warsztaty 1 
Pankowska Paulina [PU]poniedziałek14:00-15:00210
Paradowska Emilia [PE]środa14:55-15:55207
Pawlak Beata [PK]wtorek  14:50-15:50 103
Pawlak Małgorzata [PM]środa18:10-19:10217
Peksa Jarosław [PJ]środa14:55-15:55220
Pilarska Beata [PB]wtorek14:00-15:00205
Piskulska Anna [PA]czwartek13:55-14:55207
Porczak Łukasz [ŁP]wtorek14:00-15:00pokój nauczycielski
Przybył Grażyna [PG]środa14:00-15:00114
Pyrzyńska Julita [PŃ]wtorek15:05-16:05209
Radziątkowski Piotr [RI]środa14:00-15:00200
Rojtek Waldemar [RW]poniedziałek15:00-16:00sala gimnastyczna warsztaty 1
Rosa Joanna [JR]piątek14:00-15:00świetlica
Rybak Łukasz [RŁ]piątek14:50-15:508
Rybczyński Kazimierz [RK]wtorek14:50-15:50117
Sielewicz Izabella [IS]  środa14:50-15:50  115
Skałbania Ewelina [SE]poniedziałek14:00-15:00233
Skrentny Przemysław [SP]piątek14:55-15:55211
Smolińska Marzena [SM]poniedziałek14:00-15:00217
Smoliński Zbigniew [SZ]czwartek14:00-15:00gabinet dyrektora i sala nr 8
Smykowski Bogdan [SN]wtorek14:00-15:00225
Springer Jerzy [SJ]piątek15:00-16:00112
Stachowiak Teresa [ST]środa14:00-15:0010
Stoll Katarzyna [SX]poniedziałek15:00-16:00gab. 110
Strzelecka Anita [AS]piątek14:50-15:50213a
Suski Artur [SA]czwartek17:20-18:2018
Szczepaniak Janusz [SU]czwartek14:55-15:55228
Szumlicz Renata [RS]czwartek14:50-15:50107
Szwedek Arleta [SL]piątek16:00-17:00sala gimnastyczna 1
Szwed-Kowalska Barbara [S1]wtorek15:00-16:00200
Świerad Patrycja [ND]poniedziałek14:00-15:00212
Tabaka-Hoffmann Aleksandra [Ta]piątek14:00-15:00107
Tadeusz-Budnik Barbara [TB]czwartek16:00-17:00gab. 2a lub 116
Tramowski Tomasz [TT]środa14:00-15:00234
Trzęsimiech Katarzyna [TK]środa14:00-15:008
Walewska-Jastrząbek Lucyna [LW] wtorek 15:50-16:40 10
Walewska-Szyjka Emilia [WL]czwartek14:50-15:50112
Wekwert Magdalena [WM]piątek14:50-15:50105
Wesołowska Ewelina [EW]czwartek14:50-15:50211
Wesołowska Joanna [WJ]piątek14:50-15:50117
Wojtasiak Anna [WA]wtorek 18:10-18:40poniedziałek,środa 18.15-18:30213
Wojtasiak-Kozica Magdalena [WO]wtorek, środa14:50-15:20222
Wolański Witold [WW] poniedziałek14:50-15:50  101
Woźniak Jagoda [JW]piątek12:15-13:15nauczyciel wspomagający
Woźniak Robert [WR]poniedziałek14:50-15:50219
Zanto Łukasz [ZŁ]środa15:40-16:40213
Zborowska Joanna [ZJ]wtorek14:50-15:50238
Zborowski Marcin [ZM]środa17:20-18:2017
Zych Agnieszka [ZA]wtorek14:00-15:00sala gimnastyczna warsztaty 1