Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

CZYTAM – POLECAM

17.02 @ 00:00

W nowym semestrze rozpoczynamy kolejne prezentacje recenzji w naszym cyklu Czytam – Polecam!

Jesteś po lekturze ciekawej książki – napisz o niej kilka zdań zachęcających innych do jej przeczytania. Opublikujemy Twoją recenzję na stronie szkolnej.

Najlepiej przedstaw książkę dostępną w naszej bibliotece szkolnej lub przekonaj nas do sięgnięcia po inną.

O szczegóły pytaj w bibliotece.

Jako pierwszą prezentujemy recenzję książki Kim Holden „Promyczek”.

Książkę poleca Martyna Nawrocka z klasy 1TL.

 

Szukacie książki, która pomoże wam odpocząć od codziennych zmartwień? Chcecie przeczytać książkę, która nastawi cię pozytywnie do świata i prawdopodobnie uzależni od picia kawy? Oto ona – „Promyczek” Kim Holden będzie świetna!

Już od pierwszych storn poznajemy Kate Sedwick, która zawsze jest uśmiechnięta, gra i śpiewa i jest uzależniona od czarnej kawy. Jej najlepszy przyjaciel nazywa ją „Promyczkiem” bo rozjaśniała otoczenie i wiedziała jak traktować ludzi, żeby czuli się kochani i w siebie uwierzyli. Gdy zabraknie takiej osoby w naszym życiu, pustka w naszym sercu jest nie do uleczenia. Mimo że akcji jako takiej tam nie ma, to książka opisuje codzienność, którą czytelnik się delektuje.

Jeśli szukacie książki przepełnionej optymizmem i prostotą to książka dla was. Na pewno nie pożałujecie. Wspomnę że paczka chusteczek może wam nie wystarczyć, bo to dobry wyciskacz łez.

 

Szczegóły

Data:
17.02
Czas:
00:00
Wydarzenie Categories:
, ,