Klasy IV
Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w środę 1 września 2021 roku o godzinie 8.00 w formie spotkań z wychowawcami w salach lekcyjnych wg harmonogramu:
Klasa IV Tl | technik logistyk | Iwona Grabowska | Sala 216 |
IV Tż | technik żywienia i usług gastronomicznych | Beata Klapiszewska- Kaźmierczak | 212 |
Tfh | technik fotografii i multimediów/ technik handlowiec | Jarosław Peksa | 228 |
Ti | technik informatyk | Magdalena Wekwert | 105 |
Tf | technik usług fryzjerskich | Honorata Kapałczyńska | 116 |
Tmp | technik mechatronik/ technik pojazdów samochodowych | Piotr Nogalski | 214 |
Te | technik ekonomista | Monika Janas – Cieszyńska | 103 |
KLASY III PO GIMNAZJUM
Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w środę 1 września 2021 roku o godzinie 8.30 w formie spotkań z wychowawcami w salach lekcyjnych wg harmonogramu:
III Te | technik ekonomista | Witold Wolański | 101 |
III Tf | technik fotografii i multimediów | Witold Krystkowiak | 19 |
III Tuf | technik usług fryzjerskich | Ewelina Wesołowska | 102 |
IIITż | technik żywienia i usług gastronomicznych | Monika Balcerzak | 106 |
III Ti | technik informatyk | Kazimierz Rybczyński | 117 |
III Tl1 | technik logistyk | Agata Jamroży | 116 |
III Tl2 | technik logistyk | Łukasz Rybak | 8 |
IIITma | technik mechatronik /technik architektury krajobrazu | Barbara Tadeusz – Budnik | 115 |
III bs1 | wielozawodowa | Joanna Wesołowska | 113 |
III bs2 | wielozawodowa | Agnieszka Zych | 210 |
III bs3 | wielozawodowa | Małgorzata Pawlak | 221 |
III bs4 | wielozawodowa | Przemysław Arendt | 220 |
KLASY III PO SZKOLE PODSTAWOWEJ
Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w środę 1 września 2021 roku o godzinie 9.00 w formie spotkań z wychowawcami w salach lekcyjnych wg harmonogramu:
III Ti5 | technik informatyk | Tomasz Tramowski | 212 |
III Tm5 | technik mechatronik | Katarzyna Trzęsimiech | 211 |
III Tl5 | technik logistyk | Mariusz Andryszak | 222 |
III Tf5 | technik fotografii i multimediów | Paulina Pankowska | 226 |
III Tż5 | technik żywienia i usług gastronomicznych/technik usług fryzjerskich | Joanna Lorc | 213 |
III Tgh5 | technik grafiki i poligrafii cyfrowej/
technik handlowiec |
Emilia Paradowska | 227 |
III b1 | wielozawodowa | Emilia Walewska-Szyjka | 13 |
III b2 | wielozawodowa | Piotr Radziątkowski | 102 |
III b3 | wielozawodowa | Patrycja Świerad | 233 |
III b4 | wielozawodowa | Aleksandra Tabaka-Hoffmann | 234 |
III b5 | wielozawodowa | Łukasz Mendel | 210 |
KLASY II
Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w środę 1 września 2021 roku o godzinie 9.30 w formie spotkań z wychowawcami w salach lekcyjnych wg harmonogramu:.
IITżf | technik żywienia i usług gastronomicznych/
technik usług fryzjerskich |
Łukasz Zanto | 213 |
IITie | technik informatyk/ technik ekonomista | Justyna Michalska | 233 |
IITmg | technik mechatronik/
technik grafiki i poligrafii cyfrowej |
Emilia Moszyńska | 106 |
II Tl | technik logistyk | Katarzyna Jędruch | 116 |
II b1 | wielozawodowa | Joanna Cyganek | 13 |
II b2 | wielozawodowa | Danuta Białecka | 104 |
II b3 | wielozawodowa | Ewa Bonowska | 234 |
IIb4 | wielozawodowa | Artur Suski | 228 |
KLASY I
Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w środę 1 września 2021 roku o godzinie 10.00 na parkingu wewnętrznym szkoły(w razie deszczu w sali gimnastycznej).
Po uroczystości spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych wg harmonogramu:
I Tl | technik logistyk | Magdalena Wojtasiak – Kozica | 222 |
I Tż | technik żywienia i usług gastronomicznych | Robert Woźniak | 219 |
I Tf | technik fotografii i multimediów | Marzena Smolińska | 226 |
I Tig | technik informatyk/
technik grafiki i poligrafii cyfrowej |
Alicja Kotarba | 106 |
I Tm | technik mechatronik | Krzysztof Janiszewski | 215 |
I b1 | wielozawodowa | Iwona Grochulska | 112 |
I b2 | wielozawodowa | Marcin Bielecki | 105 |
I b3 | wielozawodowa | Agnieszka Hoffmann | 115 |
I b4 | wielozawodowa | Robert Burdelski | 117 |
I b5 | wielozawodowa | Kamila Hekiert | 227 |