Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3.09.2018 @ 09:00

Msza św. rozpoczynająca rok szkolny odbędzie się 2 września o godz. 18.00 w kościele p.w. Św. Wojciecha w Wągrowcu.

3 września 2018 roku:9.00- Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w  hali sportowej ZS nr 1 – klasy pierwsze technikum i branżowej szkoły I stopnia. Następnie spotkanie z wychowawcami w klasach- godz. 9.30.

I Tl technik logistyk Iwona Grabowska 102
I Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Beata Klapiszewska- Kaźmierczak 101
I Tfh technik fotografii i multimediów/ technik handlowiec Natalia Pałczyńska 106
I Ti technik informatyk Magdalena Wekwert 105
I Tf technik usług fryzjerskich Honorata Kapałczyńska 115
I Tmp technik mechatronik/ technik pojazdów samochodowych Piotr Nogalski- zastęp.K. Janiszewski 214
I Te technik ekonomista Monika Janas- Cieszyńska 103
I bs1 wielozawodowa Iwona Grochulska 112
I bs2 wielozawodowa Marcin Bielecki 116
I bs3 wielozawodowa Agnieszka Hoffmann 220
I bs4 wielozawodowa Robert Burdelski 117

 Klasy drugie, trzecie i czwarte technikum i zasadniczej szkoły zawodowej – spotkanie z wychowawcami w klasach – godz. 9.00

II Tl 1 technik logistyk Arleta Szwedek 201
II Tl 2 technik logistyk Magdalena Wojtasiak- Kozica 222
II Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Robert Woźniak 203
II Tuf technik usług fryzjerskich/fototechnik Monika Balcerzak 207
II Ti technik informatyk Alicja Kotarba 105
II Tm technik mechatronik Anna Palluth 219
II Te technik ekonomista Marzena Smolińska 226
II Tph technik pojazdów samochodowych/technik handlowiec Katarzyna Trzęsimiech 211

 

II bs1 wielozawodowa Joanna Cyganek 103
II bs2 wielozawodowa Ewa Bonowska 10
II bs3 wielozawodowa Danuta Białecka 113
II bs4 wielozawodowa Teresa Stachowiak 212
II bs5 wielozawodowa Artur Suski 18
II bs6 wielozawodowa Władysław Bresiński 102

 

III Tfh technik usług fryzjerskich/ technik handlowiec Bartosz Kozdęba 221
III Ti technik informatyk Elżbieta Lipar- Piechocka 210
III Tla technik logistyk / technik architektury krajobrazu Izabella Krystkowiak świetlica
III Te technik ekonomista Joanna Wesołowska 216
III Tl technik logistyk Beata Pawlak 101
III Tm technik mechatronik Krzysztof Janiszewski 214
III Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Łukasz Zanto 213

 

III w1 trzyletnia wielozawodowa Aleksandra Tabaka-Hoffmann 19
III w2 trzyletnia wielozawodowa Waldemar Bocheński 107
III w3 trzyletnia wielozawodowa Przemysław Arendt 220
III w4 trzyletnia wielozawodowa Witold Wolański 114
III w5 trzyletnia wielozawodowa Tomasz Tramowski 17
III wz1 wielozawodowa 3-letnia S Małgorzata Pawlak 217

 

IV Teh technik ekonomista/ technik handlowiec Mariola Nowakowska 104
IVTf fototechnik Witold Krystkowiak 223
IV Til technik informatyk/ technik logistyk Grażyna Przybył 115
IV Tpa technik pojazdów samochodowych/ technik architektury krajobrazu Kamila Hekiert 227
IV Tl technik logistyk Mariusz Andryszak 228
IV Tmf technik mechatronik/ technik usług fryzjerskich Kazimierz Rybczyński 117
IV Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Katarzyna Kuczerepa-Budzyńska 238

 

Szczegóły

Data:
3.09.2018
Czas:
09:00
Wydarzenie kategoria: