KONKURS „Drogi Polaków do niepodległości”

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KONKURS „Drogi Polaków do niepodległości”

26.10.2018 @ 08:00 - 28.10.2018 @ 17:00

 

 

 

  Regulamin konkursu „Drogi Polaków do niepodległości”

Organizator konkursu: Biblioteka szkolna Zespołu Szkół nr 1 w Wągrowcu i nauczyciel historii – P. Honorata Kapałczyńska.

Adresat konkursu: wszyscy uczniowie ZS nr 1 w Wągrowcu.

Cel konkursu: sprawdzenie i upowszechnienie wiedzy z zakresu historii i tradycji narodowych Polski przy wykorzystaniu narzędzi multimedialnych.

Zasady i przebieg konkursu:

  1. Przystępując do konkursu należy pobrać darmową aplikację do odczytu kodów –„QR CODE READER”- ze sklepu Play na smartfon, tablet lub inne urządzenie mobilne.
  2. Każdego dnia, rozpoczynając od 15 października do 26 października br., przez dwa tygodnie (od poniedziałku do piątku), ukazywać się będzie jeden QR Cod z pytaniem dotyczącym historii odzyskania przez Polskę niepodległości – łącznie 10 kodów.
  3. Kody dostępne będą na stronie internetowej szkoły (giganci.pl) oraz na tablicy ogłoszeń biblioteki i w świetlicy szkolnej.
  4. Kod należy zeskanować za pomocą urządzenia mobilnego z aplikacją QR Code Reader, a następnie odpowiedzieć na zadane pytanie.
  5. Prawidłowe odpowiedzi na wszystkie 10 pytań należy przesłać ostatniego dnia trwania konkursu (tj. 26 października br.) na adres e-mail: telimena50@o2.pl, w temacie wpisując: „Konkurs Niepodległość” oraz imię i nazwisko uczestnika.

Wiadomość powinna zawierać w swojej treści numery pytań oraz odpowiedzi, wg poniższego wzoru

Pytanie 1 – …………………………………………………………………………………………..

Pytanie 2 – …………………………………………………………………………………………..

Pytanie 3 – …………………………………………………………………………………………..

.

.

.

Pytanie 10 – ………………………………………………………………………………………….

  1. Zwycięży osoba, która poda komplet, tj. 10 prawidłowych odpowiedzi na pytania konkursowe.
  2. W przypadku większej liczby osób z kompletem prawidłowych odpowiedzi, decydować będzie kolejność nadesłanych wiadomości. Wygra ten uczestnik konkursu, który jako pierwszy przyśle maila z kompletem trafnych odpowiedzi.
  3. Laureat konkursu otrzyma dyplom pamiątkowy oraz nagrodę rzeczową.
  4. Istnieje możliwość uzyskania nagrody cząstkowej w konkursie. Za nadesłanie minimum 6 prawidłowych odpowiedzi, uczestnik konkursu może otrzymać ocenę bardzo dobrą z przedmiotu historia lub historia i społeczeństwo.

Zapraszamy do udziału w konkursie oraz  życzymy powodzenia i udanej zabawy z QR Codami!

 

Szczegóły

Początek:
26.10.2018 @ 08:00
Koniec:
28.10.2018 @ 17:00
Kategorie Wydarzenie:
, , , ,